Żywiec Zdrój - Mocny Gaz

i

Autor: Danone - Żywiec Zdrój Żywiec Zdrój - Mocny Gaz

Żywiec

Jak orzeźwić się w upalne dni? Cezary Pazura celuje w Żywiec Mocny Gaz

2023-07-28 12:03 Tekst sponsorowany

Zdrowsze orzeźwienie, czysta przyjemność i ZERO kalorii. Oto mocno gazowane produkty Żywiec Zdrój - prawdziwy kiler na letnie upały! Skutecznie rozprawi się z pragnieniem i doda orzeźwienia w każdy gorący dzień. Doskonale wie o tym prawdziwy specjalista od trudnych zleceń, Cezary Pazura, który ceni sobie zdrowy styl życia. Drużyna Żywca rośnie w siłę, a do akcji dołączają topowi polscy influencerzy: Ciocia Liestyle i Patec!

Żywiec Mocny Gaz zawdzięcza swój wyjątkowy smak krystalicznej, źródlanej wodzie i sporym bąbelkom. Występuje również w wariantach z naturalnymi aromatami. Jest to zatem przyjemność w czystej postaci!

Osobiście nie lubię słodzonego, bo cenię sobie zdrowy styl życia. Uznaję przede wszystkim wodę – zapewnia Cezary Pazura.

Polscy influencerzy również poczuli naturalną moc orzeźwienia!

Oprócz słynnego Kilera, naturalną moc orzeźwienia poczuli również Ciocia Liestyle i Patec, dla których Żywiec Mocny Gaz to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Influencerzy znają się na trendach i doskonale wiedzą, jak radzić sobie w upalne dni. Zatem, bez słodzenia, polecają Żywiec Mocny Gaz! Ty też, podobnie jak Cezary Pazura, Ciocia Liestyle i Patec wyceluj w zdrowsze orzeźwienie!

Żywiec Zdrój - Mocny Gaz

i

Autor: Danone - Żywiec Zdrój Żywiec Zdrój - Mocny Gaz
Borys Szyc o piciu i ćpaniu w Warszawiance i walce z uzależnieniami / "Mellina" #31