Hałas przy Południowej Obwodnicy Warszawy! Mieszkańcy mówią: dość

i

Autor: Konrad Traczyk Hałas przy Południowej Obwodnicy Warszawy! Mieszkańcy mówią: dość

Hałas przy Południowej Obwodnicy Warszawy! Mieszkańcy mówią dość

2021-09-06 20:17

Mieszkańcy Wilanowa mają rację w sporze z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Specjalistyczne pomiary potwierdziły, że hałas, który generowany jest przez Południową Obwodnicę Warszawy przekracza dopuszczalne normy. Mieszkańcy zapowiadają, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie.

Mieszkańcy mają dość hałasu

Mieszkańcy Wilanowa mają rację w sporze z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Hałas, który generowany jest przez Południową Obwodnicę Warszawy przekracza dopuszczalne normy. Jak mówi wiceprzewodniczący Rady Warszawy, Sławomir Potapowicz - potwierdziły to czterotygodniowe pomiary.

Jak przygotować się do gali FAME MMA? | ESKA XD - Fit vlog #30

- Te ekrany, które są posadowione przy POW są niewystarczające. Są za niskie. A także asfalt, który jest położony na POW na odcinku B i C jest niewystarczający do tego, żeby wygasić hałas, który jest generowany przez ruch kołowy - mówi Sławomir Potapowicz.

Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

Pytanie 1 z 7
Jak często kłócisz się z partnerem/partnerką o inne osoby?

Mieszkańcy nie mogą normalnie żyć

- Mamy dość życia w takich warunkach - mówi jedna z mieszkanek Wilanowa. - Zrobiło się bardzo głośno. Z tej obwodnicy jest taki hałas, że się nie da wytrzymać. W ciągu dnia czymś się zajmujemy, człowiek nie zwraca tak na to uwagi, ale po godzinie 18, to już jest nie do wytrzymania - mówi mieszkanka.

GDDKiA zapowiada wykonanie własnych pomiarów akustycznych w ciągu 12-18 miesięcy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Hałas przy Południowej Obwodnicy Warszawy! Mieszkańcy mówią dość