Gdzie są TE dzieci? Emilka, Bartuś i Zuzia odpowiadają: “TU jestem”. Rusza akcja billboardowa Pomagam.pl i agencji Feeders.

i

Autor: Materiały prasowe Akcja billboardowa Pomagam.pl i agencji Feeders.

Gdzie są TE dzieci? Emilka, Bartuś i Zuzia odpowiadają: “TU jestem”. Rusza akcja billboardowa Pomagam.pl i agencji Feeders.

2022-07-26 16:17

Emilka i Bartuś walczą z SMA. Zuzia choruje na rzadką chorobę układu oddechowego. Dzieci potrzebują rehabilitacji, leczenia i diagnostyki. Wspólnie muszą zebrać ponad 2,5 mln złotych. Jak możesz pomóc? Znajdź billboard, zeskanuj kod QR i wesprzyj je!

Kolejna kampania billboardowa Fundacji “Nasze dzieci” zalała polskie miasta i znowu wywołała medialną burzę. Tym razem chodzi o spadek dzietności. Internauci zaczęli szukać TYCH dzieci, o które pytają billboardy, a niektórym udało się je znaleźć.

Szukajcie, a znajdziecie!

Agencja reklamowa Feeders nie musiała ich wcale długo szukać. Znalazła je w serwisie Pomagam.pl. Dzieci, które potrzebują wsparcia finansowego, by żyć. Tak zrodził się pomysł na połączenie sił i wspólną akcję outdoorowa “TU jestem”.

Parafrazując Johna F. Kennedy'ego, nie pytamy, gdzie te dzieci, tylko mówimy, co można dla nich zrobić. Zuzia, Bartuś i Emilka są tutaj i naprawdę można im pomóc, więc nie gadamy, tylko pomagamy! - mówi Adam Sierociński, deputy creative director agencji reklamowej Feeders.

Emilka, Bartuś, Zuzia. Dzieci, które potrzebują Twojego wsparcia

Billboardy serwisu Pomagam.pl i agencji Feeders na pytanie: “Gdzie TE dzieci?” odpowiadają: “TU jestem”. Prezentują one trójkę małych wojowników, którzy zmagają się z chorobą codziennie. Emilka i Bartuś chorują na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Od lat zbierają pieniądze na portalu crowdfundingowym m.in. na codzienną rehabilitację i specjalistyczny sprzęt. Zuzia natomiast jest wcześniakiem i zmaga się z rzadką chorobą układu oddechowego. Potrzebuje funduszy na diagnostykę i leczenie w USA.

Tą akcją chcemy również podkreślić, że takich dzieci jak Emilka, Bartuś czy Zuzia jest o wiele więcej. A nasza kampania jest kroplą w morzu potrzeb. W naszym serwisie codziennie powstają zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci, które potrzebują wsparcia. Często koszty leczenia przekraczają rodzinny budżet, a wielu rodziców nie może podjąć pracy zarobkowej ze względu na całodobową opiekę nad dziećmi. - opowiada Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl.

Jak mogę pomóc?

To proste! Znajdź billboard w swoim mieście i zeskanuj kod QR, który znajduje się na nim. Gdy już znajdziesz się na stronie zbiórki, kliknij “Wpłać teraz”, wybierz metodę płatności i dorzuć się! Możesz to również zrobić, klikając w poniższe linki i poznając historie małych bohaterów:

Każda wpłata się liczy i przybliża Emilkę, Bartusia, Zuzię oraz inne dzieci do celu. Razem możemy zapewnić im środki na leczenie, rehabilitację, diagnostykę i pomóc w ich dzielnej walce z chorobą.