Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny

Galeria Młociny poprzez sport dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2022-01-24 7:21

Już w najbliższy weekend odwiedzający Galerię Młociny będą mieli okazję, aby wziąć udział w wyjątkowej inicjatywie. Na placu eventowym obiektu do dyspozycji klientów staną bieżnie, rowerki oraz orbitreki. Centrum handlowe przekaże złotówkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr. Co więcej, trzy osoby, którym uda się pokonać największy dystans , otrzymają od Galerii atrakcyjne nagrody.

Galeria Młociny znana jest z realizacji licznych inicjatyw, w ramach których wsparcie otrzymują najbardziej potrzebujący. Centrum handlowe już niejednokrotnie udowodniło, że jest nie tylko miejscem handlu, ale i życia społecznego i jak się okazuje, nie planuje zwalniać tempa. W nowym roku obiekt postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez zachęcenie klientów do aktywnego spędzenia czasu wolnego. Na placu eventowym znajdującym się na poziomie 0, między salonami TK Maxx i Van Graaf, w najbliższy weekend do dyspozycji odwiedzających ustawione zostaną bieżnie oraz orbitreki.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Klienci będą mogli korzystać z nich w piątek oraz sobotę od godziny 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 20:00. Poza aktywnym spędzeniem czasu wolnego będzie to przede wszystkim wspaniała okazja, by dołożyć swoją cegiełkę do kwoty zebranej w ramach trzydziestego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr Galeria Młociny przekaże bowiem złotówkę dla fundacji kojarzonej ze słynnym, czerwonym serduszkiem. Co więcej, trzy osoby, którym uda się zebrać najwyższą kwotę, otrzymają od obiektu atrakcyjne nagrody. Po sprawdzeniu wszystkich wyników centrum handlowe skontaktuje się ze zwycięzcami poprzez wiadomość sms, a upominki będą na nich czekać w Punkcie Info. W akcji mogą wziąć udział wszyscy ci, którzy przed rozpoczęciem treningu w słusznej sprawie, przekażą nawet najmniejszą kwotę do słynnej, czerwonej puszki najpopularniejszej orkiestry na świecie.

Więcej informacji na temat inicjatyw organizowanych przez Galerię Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.