Kaja Godek żąda zakazu parad LGBT.

i

Autor: facebook/Kaja Urszula Godek Kaja Godek chce zakazu happeningów.

Fundacja Godek składa projekt ustawy "Stop LGBT". Pomogły jej parafie!

2021-08-09 12:10

442 Fundacja Kai Godek w poniedziałek (9 sierpnia) po raz kolejny złoży w Sejmie projekt homofobicznej ustawy "Stop LGBT". Chce wprowadzić m.in. zakaz marszów równości. W zbieraniu podpisów pomagały niektóre parafie.

W poniedziałek (9 sierpnia)  Fundacja Życie i Rodzina Kai Godek złoży po raz drugi w Sejmie projekt ustawy "Stop LBGT", która uderza w wolności zarówno mniejszości seksualnych, jak i prawo każdego człowieka do wyrażania własnych poglądów.  Organizacja Kai Godek przekonuje, że zmiany, których się domagają "hamują propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej". 

"Doświadczenie wielu państw pokazuje, że homolobby najpierw prowadzi radykalną kampanię społeczną, a następnie przechodzi do realizacji swoich żądań w sferze prawa. Także w Polsce w trakcie parad tzw. 'równości' aktywiści LGBT otwarcie przyznają, że chodzi im o to, by wkrótce zalegalizować śluby par jednopłciowych i homoadopcje. W tych miejscach na świecie, gdzie takie regulacje weszły już w życie, okazuje się, że niektóre dzieci bywają adoptowane wyłącznie po to, aby być obiektem zaspokojenia seksualnego dla homoseksualistów. Lobby LGBT bywa powiązane wprost z lobby pedofilskim. Jednocześnie dochodzi do sytuacji, w których otoczenie nie reaguje na krzywdę dzieci, by nie być posądzone o tzw. 'homofobię'"

- piszą fundamentaliści w informacji rozesłanej do mediów.

Co zapisano w projekcie? Fundacja Kai Godek chce zmienić prawo o zgromadzeniach tak, by demonstracje nie mogły dotyczyć:

  1. kwestionowania małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny;
  2. propagowania rozszerzenia instytucji małżeństwa na osoby tej samej płci;
  3. propagowania związków osób tej samej płci lub związków składających się z więcej niż dwóch osób;
  4. propagowania traktowania związków osób tej samej płci lub związków składających się z więcej niż dwóch osób w sposób uprzywilejowany;
  5. propagowania rozwiązań prawnych mających na celu uprzywilejowanie związków osób tej samej płci;
  6. propagowania możliwości przysposabiania dzieci przez osoby tej samej płci;
  7. propagowania orientacji seksualnych innych niż heteroseksualizm;
  8. propagowania płci jako bytu niezależnego od uwarunkowań biologicznych;
  9. propagowania aktywności seksualnych dzieci i młodzieży przed ukończeniem 18. roku życia.

W zbieraniu podpisów pomagał fundacji Kai Godek Kościół katolicki.

Portal OKO.press twierdzi, że co najmniej 20 parafii pomagało zbierać podpisy pod projektem ustawy. W poprzedniej, ubiegłorocznej akcji zbierania podpisów dla fundacji Kai Godek uczestniczyło blisko 300 parafii.

Gdynia: 30 latek groził wysadzeniem promu!
Źródło: Fundacja Godek składa projekt ustawy "Stop LGBT". Pomogły jej parafie!