Dni Kariery

i

Autor: Dni Kariery. mat. prasowe Dni Kariery

DNI KARIERY 2022 w WARSZAWIE - kiedy i gdzie odbędą się studenckie targi pracy?

2022-02-08 12:55

Dni Kariery to studenckie targi pracy, praktyk i staży, organizowane przez stowarzyszenie AIESEC Polska. Niebawem znów zorganizowana zostanie ich wiosenna edycja w Warszawie. Sprawdźcie, kiedy i gdzie odbędzie się to wydarzenie.

Dni Kariery® 2022 w Warszawie - zbliża się wiosenna edycja targów pracy, praktyk i staży dla studentów. To wielkie cykliczne wydarzenie jest pomysłem stowarzyszenia AIESEC, które od lat zrzesza studentów z całego Świata, w tym również z naszego kraju. Jak zapewniają członkowie AIESEC Polska, głównym celem Dni Kariery® jest pomoc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy poprzez umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, udział w warsztatach prowadzonych przez firmy oraz otrzymanie porad dotyczących procesu rekrutacyjnego czy pomoc w zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych przez specjalistów w Strefie Doradztwa Zawodowego. Dni Kariery® stwarzają ponadto niepowtarzalną okazję na zapoznanie się i porównanie ofert pracy, praktyk i staży oferowanych przez kilkadziesiąt firm w jednym miejscu. Gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa edycja Dni Kariery® 2022 w Warszawie? Datę oraz miejsce poznacie w dalszej części artykułu.

Nowa siedziba kancelarii warszawskiego ratusza

Data i miejsce Dni Kariery® 2022 w Warszawie

Międzynarodowa organizacja AIESEC od 70 lat prowadzona jest przez studentów i studentki z całego świata. W ramach swojej działalności realizuje między innymi programy praktyk i wolontariatów, docierając do 122 krajów. W Polsce AIESEC obecna jest w 15 największych ośrodkach akademickich. Warszawski oddział działa w Szkole Głównej Handlowej.

To właśnie na SGH odbędzie się w marcu wiosenna edycja Dni Kariery®. Zaplanowano je na wtorek, 29. marca wtorek w auli spadochronowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bez wątpienia każda młoda osoba stojąca u progu rynku pracy znajdzie na targach coś dla siebie! Zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu także na Facebooku Dni Kariery®.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: DNI KARIERY 2022 w WARSZAWIE - kiedy i gdzie odbędą się studenckie targi pracy?