Czesław Michniewicz

i

Autor: YouTube Legia Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ Czesław Michniewicz

CZESŁAW MICHNIEWICZ pożegna się z Legią? Zadecydują czwartkowe rozmowy

2021-06-17 15:42

Trener przejął klub we wrześniu 2020 roku i wywalczył z Legią Mistrzostwo Polski. Mimo to jego przyszłość na Łazienkowskiej 3 wydaje się niepewna. W czwartek, 17 czerwca, w sprawie Czesława Michniewicza, z właścicielem Wojskowych miał rozmawiać Mariusz Piekarski.

Czesław Michniewicz zostanie zwolniony z Legii? Takie pytanie zadają sobie wszyscy kibice Wojskowych, którzy usłyszeli o informacji podanej przez serwis Meczyki.pl. Z opublikowanego tam artykułu dowiadujemy się o spotkaniu Mariusza Piekarskiego, agenta Michniewicza z Dariuszem Mioduskim, właścicielem Legii Warszawa. Rozmowy miały się odbyć w czwartek, 17 czerwca. Z informacji serwisu wynika, że chodzi o załagodzenie napiętej atmosfery na linii trener - właściciel. Relacje zaczęły się psuć po końcu sezonu 2020/2021, w którym Wojskowi, pod wodzą Czesława Michniewicza, wywalczyli mistrzostwo Polski. Michniewicz objął klub we wrześniu 2020 roku, zastępując na stanowisku szkoleniowca Aleksandara Vukovicia. Czy teraz sam pożegna się z posadą?

W Warszawie grasuje bandyta. "Wybija okno i kradnie wszystko"

Michniewicz, Mioduski i spór o sytuację Legii Warszawa

Powodem ochłodzenia stosunków między trenerem a właścicielem klubu były wypowiedzi Czesława Michniewicza dotyczące sytuacji kadrowej Legii Warszawa. Szkoleniowiec, na początku przygotowań do nowego sezonu, oceniał sytuację klubu jako złą. Zwracał uwagę, że kończące się kontrakty z wieloma zawodnikami stawiają Legię w trudnej sytuacji. Michniewicz stwierdzał, że obecnie ma do dyspozycji niewielu piłkarzy z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem. Choć Wojskowych w nowym sezonie wzmocnią Maik Nawrocki, Joel Abu Hanna i Mahir Emreli to zdaniem trenera Legia wciąż nie może myśleć o poziomie europejskim

Innego zdania był Dariusz Mioduski, który odniósł się do słów Czesława Michniewicza. Właściciel Legii Warszawa krytykował trenera za przedłużenie urlopu kilku zawodnikom i skrócenie okresu przygotowawczego. Jego zdaniem, Michniewicz w ten sposób chciał budować sobie "alibi" na przyszłość.

Mariusz Piekarski oczyści atmosferę?

Na spotkanie z Mioduskim miał się wybrać agent trenera - Mariusz Piekarski. Jak informują Meczyki.pl, jego zadaniem jest oczyszczenie atmosfery i negocjowanie nowego kontraktu dla Michniewicza. Jak to się skończy? Wszystko wyjaśni się zapewne w najbliższych dniach. Poniżej znajdziecie zaś wideo przybliżające sylwetkę Czesława Michniewicza.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: CZESŁAW MICHNIEWICZ pożegna się z Legią? Zadecydują czwartkowe rozmowy