The Last of Us: kiedy nowy odcinek i co w nim zobaczymy? Zwiastun i data premiery 5. epizodu

i

Autor: HBO Max The Last of Us: kiedy nowy odcinek i co w nim zobaczymy? Zwiastun i data premiery 5. epizodu

„The Last of Us”: co nas czeka w 5. odcinku? Premiera będzie wcześniej!

2023-02-06 19:20

„The Last of Us” powróci z kolejnym odcinkiem. Co w nim zobaczymy? Na jakie przeciwności tym razem natkną się Joel i Ellie? Zobaczcie zwiastun.

„The Last of Us” powróci do nas szybciej, niż się spodziewaliśmy (dzięki Super Bowl) i zapowiada się na niezwykle emocjonujące doznanie. W 5. odcinku poznamy bowiem historię tajemniczego Henry'ego i zobaczymy, jak potoczy się jego relacja z Joelem i Ellie.

„The Last of Us” 5. odcinek – ZWIASTUN

Zwiastun 5. odcinka, jak zwykle, nie zdradza zbyt wiele. Wiemy jednak, że wciąż pozostaniemy w Kansas City, poznamy historię Henry'ego i to, dlaczego jest miejscowym wrogiem publicznym numer jeden. Czeka nas też potężna scena walki, zatem przygotujcie się na sporą dawkę akcji.

„The Last of Us” – godzina i data premiery 5. odcinka

Jak już wspominałam, „The Last of Us” powróci tym razem wcześniej, by uniknąć walki o publikę z Super Bowl. 5. odcinek, zatytułowany „Endure and Survive”, pojawi się zatem w serwisie już w sobotę 11 lutego 2023 roku, o godzinie 3:00 polskiego czasu.

„The Last of Us” – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału?

Pierwszy sezon „The Last of Us” składa się z 9 odcinków, zatem finał zobaczymy 13 marca. Na tym jednak nie koniec naszej przygody z Joelem i Ellie – druga seria, oparta na kontynuacji gry, została już oficjalnie zamówiona, lecz nie znamy przewidywanej daty debiutu.

Sonda
Co sądzisz o serialu „The Last of Us”?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: „The Last of Us”: co nas czeka w 5. odcinku? Premiera będzie wcześniej!