The Batman - logo filmu

i

Autor: CAP/SFS/Capital Pictures/East News

"The Batman" w nowej zapowiedzi! Jak prezentuje się Riddler, czyli słynny przeciwnik Nietoperza?

2022-02-25 11:58

"The Batman" już wkrótce zadebiutuje na ekranach polskich kin, a tymczasem wytwórnia Warner Bros. podgrzewa atmosferę oczekiwania, prezentując nowy klip z filmu. Po raz pierwszy widzimy w nim twarz głównego antagonisty. Jak prezentuje się Riddler?

"The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej to jeden z najważniejszych filmów superbohaterskich, jakie przyjdzie nam oglądać w tym roku. Produkcja przybliży nam losy słynnego mściciela z uniwersum DC, któremu przyjdzie się zmierzyć ze złowieszczym Riddlerem

W sieci pojawi się klip promujący superprodukcję, który pozwala nam przyjrzeć się twarzy antagonisty granego przez Paula Dano.

Zobacz także: Batman Roberta Pattinsona spotka Supermana? Aktor skomentował te spekulacje

"The Batman": Riddler pokazuje twarz w nowej zapowiedzi

Gdy pierwsze zdjęcia promujące nowego "Batmana" ujrzały światło dzienne, fani Nietoperza nie byli do końca zadowoleni z wyglądu Riddlera. Pojawiły się głosy krytykujące zbyt drastyczne odejście od komiksowego pierwowzoru słynnego złoczyńcy. Czy filmowy Riddler, inspirowany niesławnym seryjnym mordercą Zodiakiem, przekona do siebie widzów? Zobaczymy.

"The Batman": kiedy premiera?

"The Batman" w reżyserii Matta Reevesa zawita na ekranach polskich kin już 4 marca 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Robert Pattinson jako Bruce Wayne, Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot, Paul Dano jako Riddler, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Colin Farrell jako Pingwin oraz Jeffrey Wright w roli komisarza Gordona.

Zobacz także: Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku. Niektóre przypadki was zaskoczą!

Sonda
Wybierzesz się do kina na nowego "Batmana"?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1