The Batman (2022)

i

Autor: Matt Reeves/Ferrari Press/East News

Nowego Batmana nikt nie lubi i Gotham się go boi. Tak twierdzi Robert Pattinson

2022-02-15 13:02

Nowa odsłona Batmana jest wyczekiwana przez fanów, co nie dziwi, tym bardziej, że obsada i zwiastuny robią spore wrażenie. Jak twierdzi odtwórca głównej roli, Robert Pattison, jego Batmana nikt nie lubi, a całe Gotham się go boi. O co chodzi?

Nowy Batman to prawdziwe wydarzenie, a im bliżej premiery, tym więcej dostajemy informacji, które tylko podgrzewają atmosferę. Ostatnio, sam Robert Pattison, który wciela się w Mrocznego Rycerza, stwierdził, że jego wersja Batmana jest inna. Czemu? Bo nikt go nie lubi i Gotham się go boi. O co chodzi?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Batman w wersji Pattisona będzie inny? Aktor twierdzi, że nikt go nie lubi i całe Gotham się go boi. O co chodzi?

W wywiadzie dla 'GQ', Robert Pattison zdradził, że nowy film o Batmanie skupi się bardziej na mieszkańcach Gotham i tym, jak boją się tego co ich otacza. Według aktora, mieszkańcy nie są zadowoleni, że w mieście jest tak ogromna przestępczość, a do tego pojawia się postać przebrana za nietoperza, która budzi niepokój. Jak powiedział Pattison:

Znalazłem bardzo interesujący wątek w naszym filmie. On nie ma persony playboya, jego Bruce jest dziwakiem, jego Batman jest dziwakiem. Moim zdaniem on ma bardziej nihilistyczne podejście do tej sprawy. Normalnie w innych filmach, Bruce spędza lata na treningu, a potem wraca do Gotham i wierzy w to, że jest w stanie coś zmienić. Ale tutaj implikujemy, że przeszedł już załamanie nerwowe. Wszystko, co robi, nie ma za bardzo sensu. Pracuje od dwóch lat, a statystyki nadal idą w górę. Dla Gotham on jest kolejnym powodem, dla którego w mieście jest tak ch*jowo. Mamy scenę w tym filmie, gdzie Batman spuszcza wszystkim lanie, a koleś, którego ratuje wcale się nie cieszy. Dla niego to jest jeszcze gorsze! Z jednej strony atakują ich rabusie, a z drugiej przyłazi jakiś potwór, który spuszcza wszystkim wp*erdol. Nie ma bladego pojęcia, że Batman go ratuje. Dla niego to po prostu jakiś wilkołak, czy inny potwór.

To by się zgadzało z tym, co mówi się od dłuższego czasu, że film będzie mroczny i utrzymany w klimacie noir. Jak będzie w rzeczywistości? Tego przekonamy się 4 marca 2022, gdy film trafi do kin.

Sonda
Czy Robert Pattison nadaje się na nowego Batmana?