Netflix. Stranger things 3: Nastka (Millie Bobby Brown)

i

Autor: Netflix

Stranger Things - 4 sezon. Kiedy premiera i co wiemy o nowej odsłonie serialu?

2022-02-18 8:50

Stranger Things to absolutny fenomen na skalę światową i widać to po tym, ilu fanów czeka na kontynuację. Po miesiącach oczekiwań, w końcu wiadomo, kiedy pojawi się nowa odsłona serii. Co ciekawe, będzie ona podzielona na dwie części.

Stranger Things to absolutny fenomen, który nie dość, że co chwila zgarnia nagrody, to jeszcze podbija serca fanów na całym świecie. Wiele miesięcy trzeba było czekać na ogłoszenie szczegółów kontynuacji, jednak w końcu wszystko jest jasne. Wiemy, kiedy pojawi się 4 sezon serialu i jak planowana jest jego dystrybucja.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Stranger Things 4 - poznaliśmy szczegóły nowego sezonu

Potwierdzono, że 4. sezon Stranger Things, zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza pojawi się na platformie 27 maja, natomiast druga 1 lipca, a w sumie ma być 10 epizodów sezonu. Co najciekawsze, serial ma zostać zakończony na 5. sezonie, w którym wątki wszystkich postaci zostaną zamknięte. Poniżej możecie zobaczyć plakat, który promuje 4. sezon.

Czy faktycznie pożegnamy się ze światem Stranger Things? Bardzo prawdopodobne, że pojawią się spin-offy, które rozwiną poboczne postaci i wątki. Jednak, na ogłoszenie tego typu informacji, musimy jeszcze poczekać.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!