Real Madryt

i

Autor: fot. materiały promocyjne Real Madryt

SPORT: Najpiękniejsze bramki - Cristiano Ronaldo piękne gole w meczu Real Madryt - Osasuna 26.04. [VIDEO]

2014-04-28 14:05

Cristiano Ronaldo strzelił jedną z najpiękniejszych bramek tego sezonu. Cristiano Ronaldo strzelił pięknego gola w meczy Real Madryt - Osasuna 26.04. Cristiano Ronaldo na tym nie poprzestał. W drugiej połowie strzelił kolejną piękną bramkę! Zobacz, najpiękniejsze bramki Cristiano Ronaldo w meczu Real Madryt 4 - 1 Osasuna, 26.04.!

Cristiano Ronaldo po raz kolejny udowodnił, że jest godny Złotej Piłki. W meczu Real Madryt - Osasuna 26.04. Cristiano Ronaldo dosłownie zmiażdżył piłkarzy Osasuny, swoich kolegów z drużyny oraz kibiców dwoma atomowymi uderzeniami, które bez wątpienia zaliczają się do najpiękniejszych bramek tego sezonu.

Żeby udowodnić, że to on strzela najpiękniejsze bramki Cristiano Ronaldo potrzebował 6 minut. Pierwszego gola Cristiano Ronaldo strzelił w 6. minucie meczu Real Madryt - Osasuna. Drugi gol padł w 52. minucie spotkania. Oba zaliczamy do grona najpiękniejszych bramek sezonu 2013/2014. Coś pięknego.

Gole Cristiano Ronaldo są na wagę złota. Zarówno dla tego, że to często najpiękniejsze bramki, jak i dlatego, że bardzo często dają zwycięstwo Realowi. Ciekawe, czy syn Cristiano Ronaldo - Cristiano Ronaldo Jr. odziedziczył po ojcu talent piłkarski i umiejętność strzelania pięknych goli.