SkyShowtime na kwiecień 2023 – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

i

Autor: SkyShowtime SkyShowtime na kwiecień 2023 – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

Premiery filmowo-serialowe

SkyShowtime: premiery na kwiecień 2023. Wśród nich prequel kultowego „Grease”!

2023-03-27 15:07

Jakie ciekawe produkcje zasilą ofertę SkyShowtime w kwietniu 2023 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Lista premier platformy na kolejny miesiąc zapowiada się obiecująco.

SkyShowtime – filmy i seriale na kwiecień 2023. Najmłodsza platforma vod na polskim rynku nadciąga z serialową ofensywą. W najbliższym miesiącu czeka nas bowiem wyczekiwany debiut prequela kultowego „Grease”. Akcja „Rise of the Pink Ladies” rozgrywać się będzie na cztery lata przed wydarzeniami z oryginału, czyli jeszcze przed „rządami” T-Birds. Ponadto zobaczymy wyczekiwaną produkcję z Jeremym Rennerem i głośny zeszłoroczny horror od mistrza nowej fali kina grozy.  

SkyShowtime na kwiecień 2023 – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

Zatem, bez zbędnego przedłużania, poniżej prezentujemy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier SkyShowtime na kwiecień 2023:

„Grease: Rise of the Pink Ladies”, serial – 7 kwietnia (pierwsze dwa odcinki)

Akcja tego rozśpiewanego serialu toczy się 4 lata przed fabułą kultowego Grease. W 1954 roku, nim rock’n’roll stał się modny, a gang T-Birds zaczął być uważany za najfajniejszy w szkole, cztery zbuntowane outsiderki postanawiają zacząć żyć na swoich zasadach. Ich bunt szybko wywołuje w szkole moralną panikę, która na zawsze zmieni liceum Rydell High.

„Nie!”, film (19 kwietnia)

Nowy horror zdobywcy Oscara Jordana Peele’a to mroczna opowieść będąca połączeniem osobliwego science fiction i złożonego thrillera społecznego. Film odsłania zalążki przemocy, ryzyka i oportunizmu, które są nierozerwalnie związane z romantyczną historią amerykańskiego Zachodu... i z samym show-biznesem. W najnowszym filmie Peele ponownie łączy siły ze zdobywcą Oscara Danielem Kaluuyą, któremu na ekranie towarzyszą Keke Palmer i nominowany do Oscara Steven Yeun. Grają oni mieszkańców osamotnionego wąwozu w głębi Kalifornii, którzy stają się świadkami osobliwego, mrożącego krew w żyłach odkrycia.

„Drift – Partners in Crime”, serial – 25 kwietnia (wszystkie 5 odcinków)

Już jako dzieci bracia Ali i Leo kochali wyścigi i szybkie samochody. Dziś są policjantami patrolującymi niemieckie autostrady i wiedzą, jak zachować zimną krew podczas pościgu za podejrzanymi przy prędkości ponad 240 km na godzinę. Razem walczą z przestępczością na niemieckich autostradach – od nieuczciwej organizacji ukrytej w strukturach policji, poprzez nielegalnych handlarzy, uciekających rabusiów, aż po włoską mafię. Jednak gdy nieoczekiwanie Leo zakochuje się w byłej dziewczynie Alego, Marii, ich braterska więź zostaje wystawiona na próbę.

„Mayor of Kingstown” sezon 2, serial (dokładna data premiery nieznana)

Serial nominowanego do Oscara Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky, która rozdaje karty w Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają Jeremy Renner i Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.

„Rabbit Hole”, serial (dokładna data premiery nieznana)

Serial z gatunku thrillerów szpiegowskich, opowiada historię Johna Weira (Kiefer Sutherland), mistrza przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, który zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły mające zdolność wpływania na masy i kontrolowania ich.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: SkyShowtime: premiery na kwiecień 2023. Wśród nich prequel kultowego „Grease”!