SkyShowtime: nowości na marzec 2024. Wśród premier serialowy “Ted” i “Mary&George”

i

Autor: SkyShowtime SkyShowtime: nowości na marzec 2024. Wśród premier serialowy “Ted” i “Mary&George”

Co warto obejrzeć?

SkyShowtime z nowościami na marzec. Wśród premier serialowy “Ted” i “Mary&George”

2024-02-27 16:31

Jakie ciekawe produkcje zasilą ofertę SkyShowtime w marcu 2024 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Przedstawiamy listę premier platformy na kolejny miesiąc.

SkyShowtime – filmy i seriale na marzec 2024. W nadchodzących tygodniach czekają nas oczywiście nowe odcinki Teda, HALO, The Lovers i Women in the Wall, ale także garść nowości. Do oferty serwisu trafi m.in. Oppenheimer Christophera Nolana, który walczy w tym roku o Oscary w aż 13 kategoriach. Ponadto będziemy mieli szansę obejrzeć szaloną komedię o psach, nowy sezon The Envoys i debiut obiecującego thrillera historycznego o jednej z najbardziej wyrafinowanych intryg w dziejach angielskiego dworu (w roli głównej Julianne Moore).

SPRAWDŹ TEŻ: Disney+ z nowościami na marzec. Wśród premier “X-Men ‘97” i “Taylor Swift: The Eras Tour”

SkyShowtime na marzec 2024 – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

Bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczamy listę serialowych nowości od SkyShowtime, które ukażą się w marcu br.

Sexy Beast – 7 marca (odcinki 1-4) i 25 kwietnia (odcinki 5-8)

James McArdle (Mare z Easttown, Anioły w Ameryce) wciela się w Gala Dove’a, a Emun Elliott (Platforma, The Gold) – w Dona Logana. Grają dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą drobnych złodziejaszków, którzy cieszą się życiem we wschodnim Londynie lat 90. Sarah Greene (Siostry na zabój, Normalni ludzie) gra rolę Deedee Harrison, elektryzującej gwiazdy filmów dla dorosłych, która próbuje przejąć kontrolę nad własnym losem. Na razie jednak pakuje się w kłopoty z powodu romansu z Galem Dove’em. Stephen Moyer (Punkt zapalny, Czysta krew) gra Teddy’ego Bassa – zdradzieckiego gangstera wspinającego się po szczeblach przestępczej kariery, który wciąga do swojej kryminalnej siatki Gala i Dona. Tamsin Greig (Odcinki, Obiady piątkowe) wciela się zaś w patologicznie kontrolującą i budzącą strach starszą siostrę Dona, Cecilię.

Sexy Beast, SkyShowtime

i

Autor: SkyShowtime Sexy Beast, SkyShowtime

Mary&George – 8 marca (odcinki 1-3, reszta co tydzień)

Mary & George to serial inspirowany nieprawdopodobną, ale prawdziwą historią Mary Villiers (Julianne Moore), która zadbała o to, żeby jej przystojny i charyzmatyczny syn George (Nicholas Galitzine) uwiódł króla Jakuba I i został jego dzierżącym potężną władzę kochankiem. Dzięki swym szokującym intrygom wywodzący się z biednego środowiska Villiersowie szybko stali się najbogatszymi, najbardziej utytułowanymi i wpływowymi postaciami w historii angielskiego dworu. Królestwo było wtedy zagrożone hiszpańską inwazją, a na ulicach panował chaos, więc gra toczyła się o bardzo wysoką stawkę. Mary & George zapowiadany jest jako to odważny dramat historyczny o matce i synu, którzy w śmiały sposób spiskowali, uwodzili i zabijali, żeby znaleźć się w łożu króla Jakuba I i podbić angielski dwór.

Mary&George, SkyShowtime

i

Autor: SkyShowtime Mary&George, SkyShowtime

The Envoys, sezon 2 – (15 marca, wszystkie odcinki)

W 2. sezonie księża Pedro Salinas (Méndez) i Simón Antequera (Silvestre) próbują rozwikłać sprawę tajemniczego morderstwa w klasztorze w hiszpańskiej Galicji. Napięcie między wiarą i kłamstwami zaczyna narastać, gdy trzy niewidome zakonnice stają się świadkiniami rzekomego cudu. Podczas dochodzenia, w które księża zagłębiają się coraz mocniej, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie ich gospodarz, Joaquin. Uwikłani w podwójne śledztwo duchowni wkrótce muszą zmierzyć się nie tylko z mistyczną tajemnicą, ale przede wszystkim z przyziemną prawdą na temat dokonanych morderstw. W tym sezonie walka pomiędzy fałszem a wiarą przybiera na sile, tocząc się w emocjonującym akompaniamencie zbrodni, tajemnic i mrożących krew w żyłach zwrotów akcji.

The Envoys, SkyShowtime

i

Autor: SkyShowtime The Envoys, SkyShowtime

Spuszczone ze smyczy – 16 marca

Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ale co, jeśli ten człowiek jest kompletną szują? Czy w takiej sytuacji zamiast psiej przyjaźni nie należy mu się psia zemsta? Porzucony psiak razem z innymi bezpańskimi zwierzakami postanawia zemścić się na paskudnym właścicielu, który się go pozbył. Bohaterom tej komedii, wyprodukowanej przez nagrodzony Oscarem duet Phila Lorda i Chrisa Millera (Spider-Man: Poprzez multiwersum), głosów użycza plejada gwiazd – w tym Will Ferrell, Jamie Foxx, Will Forte, Randall Park oraz Isla Fisher.

Spuszczone ze smyczy, SkyShowtime

i

Autor: SkyShowtime Spuszczone ze smyczy, SkyShowtime

Oppenheimer – 21 marca

Ikona kina, reżyser Christopher Nolan (Mroczny Rycerz, Interstellar, Tenet, Incepcja), nakręcił swój pierwszy dramat biograficzny o genialnym fizyku, J. Robercie Oppenheimerze – jego roli w stworzeniu bomby atomowej i paradoksalnym podjęciu ryzyka zniszczenia świata w celu jego uratowania. W rolę legendarnego naukowca wcielił się Cillian Murphy, któremu na ekranie w tej widowiskowej historii towarzyszy gwiazdorska obsada, m.in. Robert Downey Jr., Matt Damon, Emily Blunt, Josh Hartnett, Florence Pugh, Josh Peck i zdobywca Oscara, Rami Malek.

Oppenheimer, SkyShowtime

i

Autor: UNIVERSAL Oppenheimer, SkyShowtime

Veronika – 22 marca (odcinki 1-2, reszta co tydzień)

Serial łączy w sobie elementy thrillera kryminalnego z motywami paranormalnymi i ma stanowić hołd dla dla nordyckiej przyrody i codziennego życia w małym miasteczku, gdzie wszystko może się zdarzyć. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Policjantka Veronika Gren (Alexandra Rapaport), matka dwójki dzieci, boryka się ze skomplikowanym życiem rodzinnym i skrywanym uzależnieniem od leków. Kiedy zaczynają się dziać dziwne rzeczy i pojawia się przed nią zmarły chłopiec, Veronika sądzi, że postradała zmysły. W końcu zaczyna podejrzewać, że chłopiec nie jest iluzją. Niebawem Veronika angażuje się w śledztwo w sprawie morderstwa, które sięga głębiej niż ktokolwiek w mieście przypuszcza. Wtedy dowiaduje się o zabójstwie dwóch nastoletnich dziewcząt… Veronika musi znaleźć związek między tymi sprawami, żeby zapobiec ponownemu atakowi zabójcy. Ale czy ktokolwiek jej uwierzy?

“Veronika”

i

Autor: SkyShowtime “Veronika”

Jak dobrze znasz największe oscarowe hity? Quiz

Pytanie 1 z 7
Pierwsza ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w 1929 roku. Zwyciężył wówczas film…

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #29
Źródło: SkyShowtime z nowościami na marzec. Wśród premier serialowy “Ted” i “Mary&George”