Shrek

i

Autor: Materiały prasowe

SHREK NADCHODZI!

"Shrek 5" z oficjalną datą premiery! Zielony ogr, Osioł i Fiona powracają

2024-07-09 23:09

Data premiery "Shreka 5" ogłoszona! O tym, że powstają kolejne odsłony przygód naszego zielonego przyjaciela i jego zwariowanej ferajny wiemy już od dawna. Teraz dowiedzieliśmy się również, ile nam przyjdzie czekać na wyczekiwaną kontynuację. DreamWorks oficjalnie wyjawił datę premiery na krótkiej zapowiedzi wideo!

Shrek powraca! Fani kultowej animacji mogą już świętować i zacierać ręce, bo piąta odsłona zmierza wolnym krokiem na wielkie ekrany. Jeszcze nie tak dawno Eddie Murphy, który oryginalnie podkłada głos Osiołkowi, wyjawił, że pierwsze prace w studiu ma już za sobą, a samo tworzenie animacji jest na zaawansowanym etapie. Zdradził również, że Osioł ze "Shreka" dostanie własny spin-off, co nawet może okazać się strzałem w dziesiątkę. W końcu dla widzów to drugi ulubiony bohater filmu! Wracając jednak do przygód zielonego ogra, Murphy w ostatnich rozmowach wspominał nawet datę premiery, ale okazuje się, że śmiało można o niej teraz zapomnieć, bo nowy "Shrek" będzie jednak odrobinę później.

Taki będzie SHREK 5? Tego na pewno nie zabraknie | To Się Kręci #13

"Shrek 5" - data premiery ogłoszona! Kogo zobaczymy w nowym filmie?

Firma DreamWorks Animation pochwaliła się zaskakującą informacją na temat premiery wyczekiwanej kontynuacji. Bez żadnych wstępnych zapowiedzi studio wrzuciło krótkie wideo z charakterystyczną cyfrą "5" i z dobrze nam znaną muzyką, jednocześnie potwierdzając to, na co tak wielu z nas czekało! Okazuje się, że "Shrek 5" pojawi się w kinach 1 lipca 2026 roku. Wiemy już, że ponownie usłyszymy Mike'a Myersa w roli Shreka, Eddiego Murphy'ego w roli Osła i... Cameron Diaz w roli Fiony! Udział Antoniego Banderasa i rudego kota nie został jeszcze potwierdzony, ale zagraniczna prasa jest zdania, że i on pojawi się w nowej części. Poniżej udostępniamy oficjalny post.

Shrek - jak dobrze pamiętasz film?

Pytanie 1 z 10
Czyim głosem mówi Osioł w polskiej wersji językowej?
Listen on Spreaker. Źródło: "Shrek 5" z oficjalną datą premiery! Zielony ogr, Osioł i Fiona powracają