Serj Tankian broni Johna Dolmayana przed hejtem, jaki pojawił się w sieci

2020-06-25 12:48
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: instagram.com/p/CByqI3tBpXN/

John Dolmayan jest ostatnio pod mocnym ostrzałem krytyki fanów, którzy nie zgadzają się z jego poglądami politycznymi. W obronie bębniarza stanął Serj Tankian, który mimo tego, że jest na innym biegunie poglądów, stoi murem za Dolmayanem.

John Dolmayan nie ma ostatnio łatwego czasu, ponieważ przez swoje poglądy polityczne został mocno zjechany przez fanów. Serj Tankian, który prywatnie jest szwagrem Dolmayana i z pewnością znajduje się na innym biegunie ideologicznym, postanowił stanąć w obronie bębniarza, pisząc bardzo szczery post.

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?


Serj Tankian staje w obronie Johna Dolmayana. Co napisał wokalista?

Jak możemy przeczytać w specjalnym poście Tankiana:


Kocham i szanuję mojego perkusistę i szwagra, niezależnie od tego jak przeciwne są nasze poglądy polityczne. Zawsze wspierał mnie w kwestii uznania ludobójstwa Ormian. Poziom nienawiści i głupoty jakie w sieci płyną pod jego adresem są nieusprawiedliwione.

Pamiętajcie, niezależnie od poglądów, tylko artyści, którym naprawdę zależy, są gotowi ryzykować alienowanie fanów w imię tego, co uważają za prawdę.

Niektórzy uważają to za słabość, ale artystyczna i polityczna dychotomia a może i kwadrychotomia (nie ma takiego słowa) uczyniły System Of A Down tym, czym dziś jest.





System Of A Down są obecnie w trakcie planowania nowych dat koncertowych. Zespół skupia się bardziej na występach festiwalowych, podczas których będzie headlinerem.

RONDO WOŚP W WARSZAWIE. "MOŻNA POWIEDZIEĆ ŚMIAŁO, ŻE JEST TO NASZ KAWAŁEK ZIEMI!"