Premiera drugiego sezonu The Office PL na Comedy Central!

i

Autor: Materiały prasowe Premiera drugiego sezonu "The Office PL" na Comedy Central!

Premiera drugiego sezonu "The Office PL" na Comedy Central!

2023-11-03 15:19

Już w najbliższy poniedziałek, 6 listopada, na antenie Comedy Central zadebiutuje drugi sezon „The Office PL” – polskiej adaptacji kultowego serialu komediowego.

Jego akcja rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Pracownicy z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele mierzą się z biurową codziennością. W drugim sezonie serialu liderzy firmy zawalczą o prestiżowe stanowisko w zarządzie spółki. Ich rywalizacji będą się przyglądać nowi pracownicy, Marzena i Adam, w których wcielili się Daria Widawska i Rafał Kowalski. W epizodycznych rolach pojawią się również się Piotr Cyrwus, Maciej Musiałowski oraz Wojtek Sawicki, znany w sieci jako „Life On Whlz”, aktywista działający na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Serial składa się z 12 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się ponownie Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Reżyserii po raz drugi podjął się Maciej Bochniak. Scenariusz stworzył zespół Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Kiedy emisja serialu?

Emisja drugiego sezonu „The Office PL” na antenie Comedy Central rozpocznie się już 6 listopada. W każdy poniedziałek o godz. 21:00 emitowane będą dwa premierowe odcinki.

Serial został zrealizowany przez Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Jak dobrze znasz "The Office"? Arcytrudny QUIZ dla największych fanów!

Pytanie 1 z 10
Serial "The Office" stylizowany jest na dokument - jaki więc to gatunek filmowo-telewizyjny?