Prince

i

Autor: Prince / screen z YouTube: Prince Prince

Pośmiertny album Prince'a - czego się spodziewać?

2021-04-12 12:09

Ta informacja zelektryzowała fanów na całym świecie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zostanie wydany pośmiertny album Prince'a! W sieci możecie już posłuchać singla, który promuje to bardzo wyczekiwane wydanie. Mowa o Welcome 2 America - klip i utwór rozgrzał wszystkich i sprawił, że atmosfera wokół wydania legendy jest jeszcze bardziej gęsta i napięta. Sprawdzamy czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie w kontekście ogłoszenia daty premiery całego albumu.

Nareszcie nagrany w 2010 roku krążek Welcome 2 America Prince'a ujrzy światło dzienne. Na ten moment czekaliśmy ponad dekadę!

Pośmiertny album Prince'a - data premiery

Pośmiertny album Prince'a ma pojawić się na sklepowych półkach już niebawem. Trafi też oczywiście również do serwisów stramingowych. Wydanie czekało ponad dekadę na swoją premierę, ponieważ Prince nagrał album już w 2010 roku. Krytycy mówią jednogłośnie, że to jednak z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku!

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Album zawiera aż 12 unikalnych utworów. Z informacji opublikowanych przez wytwórnie wynika, że ten - ma dokumentować problemy, nadzieje i wizje zmiany społeczeństwa według Prince'a, które Prince niejako przewidział jako erę politycznego podziału, dezinformacji i walki z niesprawiedliwością rasową. Jeśli wierzyć oficjalnym doniesieniom na temat premiery, ta będzie mieć miejsce 30 lipca 2021 roku. 

Nowy album Prince'a - track lista

Zaiste w waszych głowach rodzi się już pytanie o tajemnicza track listę nowego albumu Prince'a, który zostanie wydany pośmiertnie. Po sprawdzeniu szczegółowych informacji w tej sprawie, udało się nam potwierdzić listę wszystkich 12. utworów.

 1. Welcome 2 America
 2. Running Game (Son of a Slave Master)
 3. Born 2 Die
 4. 1000 Light Years From Here
 5. Hot Summer
 6. Stand Up and B Strong (Soul Asylum cover)
 7. Check The Record
 8. Same Page, Different Book
 9. When She Comes
 10. 1010 (Rin Tin Tin)
 11. Yes
 12. One Day We Will All B Free

Poniżej znajdziecie wideo i piosenkę promującą pośmiertny album.