Podsumowanie roku 2019 na PornHub. Polacy nie zawodzą

2019-12-13 13:39
Podsumowanie roku 2019 na PornHub. Polacy nie zawodzą
Autor: canva.com

PornHub prezentuje doroczne raporty zawierające kluczowe statystyki dotyczące oglądalności w zbliżającym się ku końcowi roku 2019. Takie podsumowanie to już tradycja. Jak zwykle zaszczytne pierwsze miejsce w oglądalności obejmują Amerykanie. Polacy jednak nie zawodzą i znaleźli dla siebie miejsce w pierwszej dwudziestce. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy?

Dziennie PornHub może poszczycić się liczbą 115 milionów odwiedzin. Polska znajduje się na 14 miejscu w rankingu, co jest powtórką z poprzedniego roku. Nasi rodacy korzystali zatem ze strony równie intensywnie, co w 2018. Pierwsze miejsce należy do Stanów Zjednoczonych, drugie i trzecie kolejno Japonii i Anglii. Miejsce czwarte należy do Kanadyjczyków, a piąte Francuzów. Przed Polską znalazły się również kolejno: Niemcy, Włochy, Filipiny, Australia, Meksyk, Brazylia, Hiszpania i Holandia. Tuż za nami są Indie i Ukraina. Co ciekawe na serwisie pojawia się coraz więcej kobiet. Najwięcej pochodzi ich z Filipin i Brazylii. Ale kobiety z Polski również nie próżnują! Udało im się zająć zaszczytne szóste miejsce w rankingu.

PornHub - czego szukamy?

Pojawiły się również statystyki najczęściej wyszukiwanych fraz. Okazuje się, że nie jesteśmy w tej kwestii mocno wymagający. Najczęściej wyszukiwane frazy to: polskie porno, polska, milf, polish, hentai, lesbian... i znów polskie. Wygląda na to, że kręcą nas jednak nasze własne dziewczyny i faceci. Może to znak, ze warto umówić się na prawdziwą randkę niż iść na skróty w internecie?

Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?