Osioł Shrek / Eddie Murphy

i

Autor: DreamWorks/Courtesy Everett Collection; EAST NEWS

Osioł ze Shreka dostanie własny film? Eddie Murphy składa jasną deklarację

2023-01-30 15:33

Kot ze Shreka doczekał się już dwóch filmów, ale wielu fanów ciągle domaga się osobnej historii zwariowanego Osła. Specjalny apel do twórców wygłosił również Eddie Murphy, który podkładał głos zwierzakowi w oryginalnej wersji. Nie obyło się bez porównań!

Osioł ze Shreka jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych bohaterów w popularnej animacji od DreamWorks. Po sukcesie "Shreka" wielu fanów liczyło na spin-off, który przedstawiłby losy tej postaci z zupełnie innej perspektywy. Twórcy ostatecznie postawili jednak na innego zwierzaka - Kota w butach. Film był strzałem w dziesiątkę, a pozytywny odbiór sprawił, że pod koniec 2022 roku tytuł doczekał się drugiej części. Sequel został nominowany nawet do Oscara w kategorii "Najlepszy długometrażowy film animowany". Czy sukces Kota w butach sprawi, że doczekamy się kolejnej produkcji ze świata Shreka? Jeden z aktorów zabrał głos w tej sprawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Shrek 5 jednak powstanie? Kot w butach zapowiada nową część!

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Osioł ze Shreka wróci na ekrany?

W oryginalnej wersji "Shreka" Osioł przemówił głosem Eddiego Murphy'ego. Aktor w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że to właśnie ten zwierzak zasługuje na własny film. Według niego Osioł jest o wiele zabawniejszy i ciekawszy od Kota w butach, chociaż wcale nie ujmuje temu drugiemu i cieszy się, że taki spin-off powstał. Dodał, że gdyby zaproponowano mu udział w Shreku 5, czy animacji z Osłem, to bez zastanowienia przyjmuje propozycje i jest gotowy do nagrań. Czy osoby decyzyjne z DreamWorks wezmą słowa aktora do siebie? Fani nie ukrywają, że zobaczyliby taki film i z przyjemnością wybrali się do kina.

"Jeśli kiedykolwiek zaproponowaliby mi wzięcie udziału w kolejnym Shreku, to nie zastanawiałbym się nawet dwóch sekund. Kocham Osła. Kiedy zrobili filmy o Kocie w butach, pomyślałem sobie 'Ej, powinni zrobić produkcje z Osłem. Osioł jest zabawniejszy od Kota w butach'. Nie zrozumcie mnie źle, kocham Kota w butach, ale nie jest on tak zabawny, jak Osioł" - twierdzi Eddie Murphy

"W DreamWorks musieliby chcieć to zrobić. Jeśli chcecie to zrobić, dajcie mi znać. Jestem gotowy. Siedzę i czekam, by zagrać Osła." - dodaje aktor

Sonda
Osioł ze Shreka powinien dostać własny film?
Źródło: Osioł ze Shreka dostanie własny film? Eddie Murphy składa jasną deklarację