Oddział Zamknięty - duże zmiany w składzie zespołu. Nowa płyta już niebawem - kiedy premiera?

2015-09-09 13:15
Oddział Zamknięty w nowym składzie zaczyna pracę nad nową płytą
Autor: oficjalne logo zespołu Aktualny skład Oddziału Zamkniętego - kiedy nowa płyta?

Skład Oddziału Zamkniętego na przestrzeni lat zmienił się zasadniczo. Sprawdźcie jak wygląda ekipa OZ przed rozpoczęciem prac nad nowym albumem. Najnowsze informacje już teraz na EskaROCK.pl.

Oddział Zamknięty znowu zmienił skład. Jak wygląda aktualna ekipa OZ? Grupa zbiera się do pracy nad nowym albumem, a z oryginalnego składu został już tylko jeden członek. Do grupy wrócił natomiast wokalista pracujący z zespołem jeszcze w latach 90. Jak wygląda aktualny skład? Kiedy ukaże się nowy album? Sprawdźcie najnowsze informacje dotyczące kolejnej produkcji polskich legend rocka.

>>> Puchar Świata 2015 - plan trasnmisji TV. Kiedy grają Polacy? Gdzie oglądać? <<<

Do zespołu wrócił Jarek Wajk, wokalista, który wraz z Oddziałem Zamkniętym nagrywał płyty Terapia i Bezsenność. Zastąpił Cezarego Zybałę-Strzeleckiego, który współpracował z zespołem od 2003 roku. Jedynym członkiem grupy, który działa nieprzerwanie od początku istnienia OZ jest gitarzysta Wojciech Łuczaj-Pogorzelski. Bez zmian obeszło się na stanowisku basisty - pozostaje nim związany z grupą od 2003 roku Grzegorz Ornette Stępień. Gitarzystę Piotra Ożerskiego zastąpiła Anna Jęczarek - uczestniczka Must Be The Music. Dariusza Henczela na perkusji zmienią natomiast dwie osoby - Kuba Majerczyk i Maciej Kudła.

>>> Kiedy jest Dzień Nauczyciela 2015? Sprawdźcie szczegóły <<<

Zespół planuje w najbliższym czasie rozpocząć pracę nad nową płytą. Jaki będzie jej tytuł i kiedy się ukaże - na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że Oddział Zamknięty wraca.