Fear Of The Fallen - Halloween

i

Autor: screen z YouTube: Helloween Fear Of The Fallen - Halloween

Nowy singiel Helloween! Niemcy zapowiadają nowe wydanie

2021-05-28 10:39

Od zarania dziejów kojarzona ze speed metalem formacja Halloween zaskakuje i publikuje w sieci nowy singiel! Nasi zachodni sąsiedzi promują w ten sposób swoją nową płytę, która ma trafić do sprzedaży już całkiem niedługo. Kawałek Fear Of The Fallen to prawdziwa muzyczna petarda, która pełna jest niesamowitej energii! Utwór jest składową przemyślanej promocji długo wyczekiwanego wydawnictwa.

Weterani niemieckiej sceny nie zwalniają tempa. W zalewie kilkanaście dni od premiery singla Skyfall, muzycy wrzucili do sieci nowy kawałek zatytułowany Fear Of The Fallen. Po odsłuchu nagrań można śmiało stwierdzić, że będzie to prawdopodobnie mocny powrót na scenę niemieckiej formacji.

Nowy album zespołu Helloween

Nowy album zespołu Helloween ma ukazać się już w czerwcu 2021 roku. jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw pierwszej połowy bieżącego roku w Niemczech. grupa wraca do gry ze znanymi już frontmanami: Andim Derisem i Michalem Kiske. Pomysł wielkiego come backu pojawił się w trakcie prac na książką Hellbook, która ma byc niejako biografią zespołu.

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!

- Trasa „Pumpkins United” sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek – mówił niedawno Andi Deris, jeden z dwóch wokalistów Helloween.

Nowy singiel Fear Of The Fallen zespołu Halloween

Nowy singiel Fear Of The Fallen zespołu Halloween pojawił się w sieci tuż po premierze kawałka Skyfall. W ciągu zaledwie kilku dni zdążyło odsłuchać go aż 350 tysięcy osób - jedynie w serwisie YouTube. Utwór zyskał aż 20 tysięcy pozytywnych reakcji w tym samym serwisie. Fear Of The Fallen promuje najnowsze wydanie zespołu, które na sklepowe półki trafi już 18 czerwca 2021 roku. Album powstał w wyniku współpracy takich muzyków jak m.in. Michael Kiske, Kai Hansen, Andi Deris, Michael Weikath, Sascha Gerstner, Markus Grosskopf i Daniel Löble. Za produkcję krążka odpowiada Charlie Bauerfeind i Dennis Ward.

Sonda
Fear Of The Fallen - co sądzisz o nowym singlu Halloween?