Naprawdę to zrobili! Post Malone wykonał OSOBLIWY tatuaż na twarzy Steve-O

i

Autor: Screen z YouTube - steveo Post Malone wytatuował penisa na czole Steve-O

ze świata show biznesu

Naprawdę to zrobili! Post Malone wykonał OSOBLIWY tatuaż na twarzy Steve-O

2024-06-19 12:43

W czwartek 13 czerwca Steve-O - jedna z ikon szalonego formatu "Jackass" - obchodził okrągłe, pięćdziesiąte urodziny. Jeszcze przed tym dniem gwiazdor ogłosił, że to właśnie m.in. przy tej okazji muzyk Post-Malone wykona na jego twarzy naprawdę SZCZEGÓLNY tatuaż. Steve-O jak to Steve-O - nie rzuca słów na wiatr!

Seria Jackass to prawdziwy popkulturowy fenomen. Stworzony na początku lat 2000. TV reality przedstawiał grupę przyjaciół, wykonujących naprawdę groźnie wyglądające, a przy tym śmieszne - a nawet budzące obrzydzenie! - akrobacje i żarty. Show natychmiastowo osiągnęło sukces, budziło także ogromne kontrowersje ze względu na nagość, niecenzuralne słownictwo, niebezpieczne zachowania i szeroko pojętą nieprzyzwoitość.

Jedną z osób, które dzięki "Jackassom" zdobyły sławę jest Steve-O - akrobata, kaskader, performer, aktor i osobowość telewizyjna. Stephen Gilchrist Glover, jak nazywa się naprawdę, właśnie świętował swoje 50. urodziny. To z tej okazji Steve-O zdecydował się na naprawdę "wyjątkowy tatuaż".

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Penis na czole!

Jeszcze przed 13 czerwca, a więc dniem urodzin, gwiazdor ogłosił, że na tak ważny jubileusz amerykański muzyk Post Malone, wykona na jego twarzy, a konkretnie na czole, tuż przy łuku brwiowym, tatuaż, przedstawiający... penis! Mało kto odebrał to jako żart, zostało więc poczekać, aż do sesji tatuowania dojdzie.

Posty, sam bardzo dobrze znany z posiadania bardzo dużej ilości dziar - w tym wielu na twarzy - pojawił się na festiwalu Bonnaroo by tam, już nie pierwszy raz zresztą, wytatuować Steve-O. Gwiazdor oczywiście cały proces bardzo dokładnie uwiecznił, a wideo z tego wrzucił na swój kanał w serwisie YouTube. Skąd w ogóle decyzja o tatuażu męskiego przyrodzenia? Jak powiedział Steve-O w rozmowie z "TMZ":

Zobaczę, ile czasu upłynie, zanim wymięknę i usunę to laserem. Jestem zdeterminowany, aby przetrwać przynajmniej całą następną trasę, która rozpoczyna się w najbliższy piątek - odpowiedział Steve-O.

Zobacz wideo z tatuowania:

Oto albumy gwiazd popu, na których pojawiają się rockmani: