Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga) gościem nowego odcinka “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe - FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga) w "Mellinie" w Esce ROCK

Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga) gościem nowego odcinka “Melliny” w Esce ROCK!

2023-10-06 9:21

W czwartek 5 października, o godzinie 18:00, swoją premierę miał czterdziesty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościem epizodu był Maciej Dąbrowski, znany też jako Człowiek Warga - polski dziennikarz, aktor dubbingowy, reżyser oraz youtuber i osobowość medialna, prowadzący kanał “Z Dvpy”.

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Maciej Dąbrowski, być może znany szerszemu gronu odbiorców dużo bardziej jako “Człowiek Warga” - dziennikarz, aktor dubbingowy, reżyser, youtuber, osobowość medialna, podcaster. Karierę medialną rozpoczął na początku lat 2000. jako prezenter stacji MTV Polska, następnie pracował przy programie “Szymon Majewski Show”. W listopadzie 2013 roku Dąbrowski założył w serwisie YouTube kanał “Z Dupy”, który niedługo później, by nie dawać się algorytmom, zmienił nazwę na “Z Dvpy”. Projekt bardzo szybko stał się popularny, szczególnie ze względu na swój prześmiewczy, pełen humoru przekaz. Człowiek Warga wraz z żoną, modelką i wokalistką Aleksandrą „Mishon” Kasprzyk, współprowadzi także jeden z najpopularniejszych w naszym kraju podcastów, czyli “Papiery rozwodowe”. Od tego roku jest on także współprowadzącym programu “KS Poranek” w Kanale Sportowym.

Maciej Dąbrowski zajmuje się także muzyką. Już w 2017 roku nagrał i wydał utwór “To będzie legendarne”, który promował, wtedy jeszcze, Przystanek Woodstock - to właśnie na tym wydarzeniu zagrał on także swój debiutancki koncert. Od tamtej pory Dąbrowski, pod pseudonimem “Warga” nagrywa regularnie - w 2019 roku światło dzienne ujrzał jego debiutancki album, zatytułowany “Pół serio”.

Człowiek Warga w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera!

U Marcina Mellera w “Mellinie” w Esce Rock, Człowiek Warga czyli Maciej Dąbrowski mówi m.in. o swojej chorobie. Znany Youtuber cierpi na podagrę - jest to przypadłość, za którą odpowiada nadmiar kwasu moczowego w organizmie. Związane jest to też z ogromnym bólem. Dąbrowski mówi też o relacjach, jakie łączyły go - i wciąż łączą - z nieżyjącym już ojcem:

Często zdarza mi się przyjść do niego na grób i nagrać materiał jak robimy dubbing zza grobu, jak mnie obraża. Parę osób to kiedyś oburzyło.

Bo Człowiek Warga słynie z kontrowersji i wiele razy miał przez to kłopoty.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.