Karol Paciorek gościem Melliny w Esce Rock!

i

Autor: Materiały prasowe - PHOTO : PIOTR GRZYBOWSKI/SE "Mellina" Eski Rock - Karol Paciorek

Karol Paciorek gościem "Melliny" w Esce Rock!

2023-05-26 14:51

W czwartek 25 maja, o godzinie 18:00, swoją premierę miał dwudziesty pierwszy już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu był Karol Paciorek - twórca internetowy, dziennikarz, prezenter telewizyjny, fotograf.

Gościem najnowszego odcinka talk-show “Mellina” był Karol Paciorek - jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Przygodę z tą formą działalności rozpoczął w 2010 roku, gdy założył w serwisie YouTube kanał “35 milimetrów”, poświęcony fotografii. Już rok później został, wraz z Włodkiem Markowiczem, producentem programu “Lekko Stronniczy”, który był jedną z pierwszych regularnych polskich produkcji w serwisie YouTube. Po zakończeniu tej serii, zaczął pracować nad własnym projektem, efektem czego została seria “Kto Wie Ten Wie”. Paciorek zakończył jej emisję w 2018 roku i założył nowy kanał, “Imponderabilia”, który dziś jest jednym z najpopularniejszych, na którym pojawiają się wywiady z różnymi, głośnymi nazwiskami. To właśnie w ramach działalności tego projektu, Paciorek przeprowadził w 2020 roku rozmowy z sześcioma kandydatami na urząd prezydenta, w tym z obecnym Prezydentem, Andrzejem Dudą.

Karol Paciorek w rozmowie z Marcinem Mellerem w “Mellinie” Eski Rock!

W “Mellinie” Eski Rock u Marcina Mellera, Karol Paciorek ujawnia, jak wyglądało sprawdzanie przez służby kandydatów na prezydenta jego studia i mówi o "państwie z kartonu". Paciorek to weteran polskiego youtuba. Po latach robienia filmów i programów zdradza, że nie czyta komentarzy. O sobie zaś mówi:

Jestem twórcą internetowym. Robię różne rzeczy na youtubie. Robię rzeczy poważniejsze i rzeczy śmieszne. Ale nie jestem dziennikarze. Zamknięcie mnie w określeniu dziennikarza sprawiłoby, że jakbym więcej stracił luzu i możliwości tego co chcę robić a niewiele bym zyskał.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.