Kto to powiedział: Karol Krawczyk czy Tadzio Norek? Sprawdź się w quizie z “Miodowych Lat”

i

Autor: AKPA Sprawdź czy wiesz, kto to powiedział: Karol Krawczyk czy Tadzio Norek? Quiz dla fanow serialu "Miodowe Lata"

quizy

Któy z nich to powiedział: Karol czy Tadzik? Idealny quiz dla wielbicieli serialu "Miodowe Lata"

2024-07-11 14:40

"Miodowe Lata" nadal cieszą się w naszym kraju statusem serialu kultowego, zupełnie legendarnego, do którego widzowie nadal bardzo chętnie wracają i który jest w stanie bawić wciąż i wciąż! Duża w tym rola genialnych dialogów i nieśmiertelnych już powiedzonek, które wypowiadali główni bohaterowie: Karol Krawczyk i Tadzio Norek oraz ich żony, Alinka i Danka. Czy pamiętasz co powiedział który z głównych bohaterów? Rozwiąż quiz!

W ubiegłym roku pojawiły się informacje, jakoby na ekrany polskiej telewizji powrócić miała nowa odsłona kultowych Miodowych Lat, w której to swoje życie na emeryturze prezentowaliby główni bohaterowie: Karol Krawczyk i Tadzio Norek. Choć póki co oficjalnych wieści brak, to pogłoski zostały niezwykle entuzjastycznie przyjęte przez fanów tego legendarnego już serialu tym bardziej, że w grudniu tego roku minie dokładnie dwadzieścia (!) lat od dnia, kiedy to wyemitowany został ostatni odcinek drugiej odsłony produkcji, czyli Całkiem nowych lat miodowych. Dokładnie 25 grudnia 2004 roku wyemitowany został epizod, w którym to Karol i jego żona Alinka oraz Tadzio i Danka zostali rodzicami, odpowiednio dziewczynki i chłopca.

Miodowe lata. Zobacz, jak zmienili się aktorzy hitowego serialu!

"Miodowych Lat" - kto to powiedział? Rozwiąż quiz!

Lata mijają, jednak sympatia do Miodowych Lat zupełnie nie maleje! Tyczy się to szczególnie słynnych powiedzonek, fraz, cytatów i dialogów, które padły w serialu. Czy jesteś w stanie rozpoznać, którą kwestię wypowiedział który z głównych bohaterów: Karol Krawczyk czy Tadzio Norek?

Rozwiąż quiz:

Kto to powiedział: Karol Krawczyk czy Tadzio Norek? Sprawdź się w quizie z “Miodowych Lat”

Pytanie 1 z 10
Kto to powiedział: Karol Krawczyk czy Tadzio Norek? "Moje przeznaczenie mnie wzywa"
Listen on Spreaker.