Książę William uspokaja naród. Zapewnia, że książę Filip ma się dobrze pod opieką lekarzy

2021-02-22 22:03 es
książę William
Autor: AP POOL/Associated Press/East News

Cała Anglia z niepokojem śledzi losy rodziny królewskiej. Tydzień temu książę Filip trafił do szpitala. Miało to być tylko kilka dni, lecz jego pobyt się przedłuża. Wizyta księcia Karola wzbudziła jeszcze więcej zmartwień. Teraz sytuację skomentował książę William. Jak czuje się monarcha?

Książę William próbuje uspokoić naród. Członek brytyjskiej rodziny królewskiej trafił do szpitala. Tydzień temu książę Filip źle się poczuł. Po konsultacji z nadwornym lekarzem monarcha trafił do szpitala. Początkowo miało to być tylko kilka dni, żeby odpoczął, jednak pobyt się przedłuża.

Przyszły następca tronu został zapytany o samopoczucie księcia Filipa.

Książę William o stanie zdrowia księcia Filipa

Książę William złożył wizytę w ośrodku szczepień w King's Lynn. Rozmawiał tam z personelem i wolontariuszami NHS o udziale w programie szczepień Covid-19 w Cambridgeshire Community Services NHS Trust.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Podczas spotkania książę William został zapytany o samopoczucie księcia Filipa. Przekazał dobre wieści!

Wszystko w porządku, mają go na oku.

Powiedział krótko.

Książę Filip przebywa w King Edward VII Hospital już tydzień. Wczoraj odwiedził go książę Karol. To napędziło poddanym stracha, bo arystokrata przejechał ponad 300 kilometrów. A to znaczy, że powód półgodzinnej wizyty był ważny.

W czerwcu książę Filip skończy 100 lat. Nie mamy informacji, żeby był zakażony koronawirusem.