Euforia

i

Autor: Materiały Prasowe

Euforia: podobne seriale. 5 produkcji, które zachwycą fanów hitu HBO

2022-02-24 19:37

"Euforia 2" chyli się ku końcowi. Jeśli w oczekiwaniu na 3. sezon turbopopularnego serialu HBO marzy wam się seans produkcji o podobnej tematyce lub poziomie artystycznym, trafiliście we właściwe miejsce. W naszej galerii 5 seriali podobnych do "Euforii" z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

"Euforia" - podobne seriale, które powinni obejrzeć wszyscy fani Rue, Feza, Popielnika i reszty ekipy. Finał 2. sezonu, oraz związany z nim okres oczekiwania na nowe odcinki, to doskonała okazja, by zapoznać się z innymi produkcjami, które oscylują wobec podobnej tematyki.

Zatem, które seriale powinniście obejrzeć, jeśli jesteście fanami "Euforii"? Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie.

Zobacz także: Z serialu "Euforia" usunięto część nagich scen. Dlaczego?

Euforia: podobne seriale [Top 5]

"Euforia" to ciekawy przypadek serialu z gatunku young adult, który przypadnie do gustu zarówno grupie docelowej, jak i starszym widzom. Głośna produkcja HBO skupia się bowiem na perypetiach grupy nastolatków, jednak oferuje znacznie więcej, niż tylko bezmyślną rozrywkę.

Serial Sama Levinsona to przede wszystkim prawdziwa, szczera i na wskroś autentyczna opowieść o trudach dorastania, w której nie uświadczycie trywializmów, nadmiernego patosu, czy infantylności. Co także istotne - "Euforia" w przeciwieństwie do wielu podobnych jej produkcji nie gloryfikuje zachowań patologicznych, a wręcz przeciwnie - umiejętnie przed nimi przestrzega.

Zobacz także: Była aktorką porno, teraz gra w hicie HBO. Jak Chloe Cherry dostała rolę w "Euforii"?

Poza wciągającą fabułą "Euforia" oferuje także znakomite aktorstwo (Zendaya przechodzi tu samą siebie!), ciekawe i niejednoznaczne postacie oraz doprawdy fenomenalną strefę audio-wizualną (zdjęcia, gra światłem i muzyka to istny majstersztyk).

Zatem, w naszej galerii 5 najlepszych seriali podobnych do "Euforii" znajdziecie zarówno produkcje skupiające się na bohaterach w wieku licealnym, jak i te poważne, poruszające istotne kwestie społeczne. Wszystkie zrealizowane na najwyższym poziomie.

Sonda
Oglądasz "Euforię"?

Euforia 3: kiedy premiera nowych odcinków?

Niestety na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery 3. sezonu "Euforii". Gdy tylko pojawią się nowe informacje, z miejsca was o tym poinformujemy.

Wszystkie dotychczasowe epizody znajdziecie w bibliotece platformy HBO GO (a już wkrótce HBO Max).

Zobacz także: "Euforia" bije wszelkie rekordy HBO. Oto inne produkcje, które poruszają trudny temat uzależnienia od narkotyków