Z serialu 'Euforia' usunięto część nagich scen. Dlaczego?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JdwZwrs8Qt0

Z serialu 'Euforia' usunięto część nagich scen. Dlaczego?

2022-01-27 10:34

Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Produkcja okazała się prawdziwym hitem, dzięki czemu HBO zamówiło drugi sezon. Kolejne odcinki nowego sezonu biją rekordy popularności, a jako soundtrack pojawiają się utwory znanych artystek. Oczywiście nie brak nagości w serialu, jednak to i tak okrojona wersja, bo mogło być tego więcej.

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja. Kolejne odcinki drugiego sezonu, biją rekordy popularności i nie brak w nich nagości oraz odważnych scen. Okazuje się, że mogło być ich więcej. Czemu wycięto niektóre ujęcia?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Z serialu 'Euforia' usunięto część nagich scen. Dlaczego?

Jedną z postaci, która najczęściej pojawia się nago, jest Cassie, w którą wcieliła się Sydney Sweeney. Jak powiedziała aktorka, w serialu miało pojawić się więcej odważnych scen z udziałem jej postaci, jednak sama zdecydowała, że nie zawsze są one potrzebne:

Są chwile, w których Cassie miała być bez koszulki, a ja powiedziałbym Samowi: 'Naprawdę nie sądzę, żeby to było konieczne'. Powiedział: 'OK, nie potrzebujemy tego'. Nigdy nie czułam, że Sam naciskał na mnie lub próbował umieścić nagą scenę w serialu HBO. Kiedy nie chciałam tego zrobić, nie zmuszał mnie. 

Przypomnijmy, że serial 'Euforia' jest dostępny na platformie HBO Go, która wkrótce zostanie przekształcona w HBO MAX.

Sonda
Jesteś fanem serialu Euforia?