Bulldog

i

Autor: Materiały prasowe Bulldog

Dzień Ojca 2022 - podpowiadamy, jaki prezent wybrać! Twój tata też może być eko

2022-06-22 11:48 Materiał sponsorowany

Poszukując prezentu na Dzień Ojca zdarza się, że brak nam pomysłu, a rozglądając się po sklepowych półkach odnosimy wrażenie, że tata ma już wszystko. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są uniwersalne produkty codziennego użytku, jak akcesoria i kosmetyki do golenia - szczególnie, że jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Bulldog – blisko połowa mężczyzn przykłada dużą wagę do swojego wyglądu . Decydując się na praktyczny podarunek warto zwrócić uwagę na produkty wyróżniające się designem oraz produkowane w zrównoważony sposób i przyjazne dla środowiska.

W powszechnym przekonaniu dbałość o dobry wygląd to domena kobiet. Potwierdzają to także wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie marki Bulldog, według którego 59% pań wskazuje, że przykłada dużą wagę do wyglądu. Jak się jednak okazuje panowie również lubią dobrze się prezentować, co przyznaje 49% ankietowanych mężczyzn. Co ciekawe, jest to istotny aspekt zarówno dla młodych ludzi w wieku do 24 lat (58% z nich potwierdza, że przykłada dużą wagę do wyglądu), jak też osób po 50. roku życia (55%).

Bulldog

i

Autor: Materiały prasowe Bulldog

Pielęgnacja w zgodzie z naturą

Obecnie na rynku jest duży wybór produktów do pielęgnacji przeznaczonych dla mężczyzn, dzięki którym panowie mogą zadbać o swój wizerunek i czuć się lepiej we własnej skórze. Wśród nich możemy znaleźć kosmetyki odpowiednie do danego typu skóry, zawierające naturalne składniki, jak aloes, kamelina czy zielona herbata. Mogą one okazać się doskonałym wyborem, gdyż łączą w sobie to, co najlepsze z natury ze składnikami stworzonymi przez człowieka. Istotne jest, aby surowce wykorzystane w kosmetykach były pozyskiwane w sposób zrównoważony, z poszanowaniem zasobów naturalnych planety.

Obecnie coraz więcej mężczyzn poszukuje dobrej jakości kosmetyków i akcesoriów do golenia. Obok efektywnego golenia i dopasowanej pielęgnacji nie bez znaczenia pozostają także takie aspekty, jak troska o środowisko, zasoby naturalne czy zwierzęta. Konsumenci oczekują, że marki będą działać uczciwie i oferować produkty stworzone w sposób zrównoważony i etyczny – mówi Mateusz Góral z Bulldoga. Dla Bulldoga, podobnie, jak dla wielu mężczyzn, kluczowa jest prostota i skuteczność, a także bycie po prostu fair. Od początku działamy w sposób odpowiedzialny i ograniczamy do minimum wpływ środowiskowy. Jako pierwsza na świecie marka produktów pielęgnacyjnych do skóry dla mężczyzn, wprowadziliśmy opakowania z trzciny cukrowej. Do tego nigdy nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego, a nasza marka jest certyfikowana przez Cruelty Free International – dodaje Mateusz Góral.

Bulldog

i

Autor: Materiały prasowe Bulldog

Zarówno dla Ojca, jak i Matki… Natury

Proekologiczne podejście dotyczy także wyboru odpowiednich akcesoriów do golenia. Bambus wykorzystywany w maszynce do golenia Bulldog Original, doskonale zastępuje plastikowe części maszynki. Docenią go zarówno mężczyźni dbający o środowisko, jak i ci, którzy poszukują trwałych produktów zapewniających długie użytkowanie. Ponadto jego wykorzystanie nie tylko gwarantuje ładny wygląd maszynki, ale idzie w parze z przystępną ceną (ok. 50 zł).

Prezent z okazji Dnia Ojca w postaci ekologicznej maszynki do golenia przyniesie podwójne korzyści. Z jednej strony sprawi radość obdarowanemu tacie, a z drugiej być może pozwoli nam zainspirować tatę do prośrodowiskowego podejścia, co z pewnością pozytywnie wpłynie na naszą Matkę Naturę.

Decydując się na zakup maszynki do golenia warto zwrócić uwagę na elementy, które wpływają na jej trwałość oraz doskonale łączą skuteczność z delikatnością i komfortem użycia. Ruchoma główka maszynki Bulldog Original wykonana z metalu oraz precyzyjne ostrze konturowe pozwolą na łatwy dostęp do każdej golonej części ciała, a specjalny pasek nawilżający, umieszczony nad ostrzami zmniejszy ryzyko podrażnień. Ważny jest też gładki efekt, który zagwarantuje pięć ostrzy ze stali nierdzewnej. Wodoodporna rączka maszynki Bulldog wykonana z naturalnego bambusa sprawia, że maszynka świetnie prezentuje się na łazienkowej półce.

Prezent można uzupełnić o mydło do golenia w bambusowym tyglu od marki Bulldog, tworząc ekologiczny, bambusowy zestaw. To rozwiązanie dla mężczyzn, którzy preferują gładką skórę. Z kolei ojcowie noszący brodę na pewno docenią kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji zarostu. Wszystkie produkty znajdziemy w drogeriach Rossmann i sklepach on-line.

Bulldog Skincare For Men oferuje akcesoria do golenia i produkty stworzone specjalnie do pielęgnacji męskiej skóry i zarostu. Symbolem, jak i nazwą marki stał się Buldog - może nie jest on najbardziej atletycznym zwierzęciem, ale jest wyjątkowo wiernym przyjacielem. W ślad za tym marka stara się spełniać wszystkie oczekiwania mężczyzny, będąc lojalnie przy nim. Marka wyróżnia się przede wszystkim prostotą i szacunkiem do natury. Maszynki do golenia są wyposażone w wodoodporną, bambusową rączkę, która jest przyjazna dla środowiska. Produkty Bulldog łączą w sobie to co najlepsze z natury - kamelinę, zieloną herbatę i aloes ze starannie dobranymi składnikami stworzonymi przez człowieka. Produkty Bulldog nie zawierają sztucznych barwników czy substancji zapachowych i plastikowych mikrocząsteczek. Ponadto opakowania produktów są przyjazne środowisku, ponieważ powstają z odnawialnych zasobów trzciny cukrowej oraz plastiku z recyklingu, zawsze, gdy to możliwe. Marka jest certyfikowana przez Cruelty Free International, ponieważ nigdy nie używa składników pochodzenia zwierzęcego i nie testuje produktów na zwierzętach. Produkty są odpowiednie dla wegetarian i wegan. Dla Bulldoga kluczowa jest prostota i skuteczność, a także bycie po prostu fair. Marka zapewnia doskonałą jakość w przystępnej cenie, a jej produkty dostępne są w ponad 30 krajach na świecie. W Polsce w sprzedaży stacjonarnej produkty marki: maszynka i wkłady do golenia, mydło do golenia, balsamy po goleniu oraz produkty do pielęgnacji brody są dostępne w drogeriach Rossmann. Cały asortyment Bulldog (w tym produkty do pielęgnacji skóry) można nabyć w sklepach internetowych.