Coma "With You" - pierwszy singiel z anglojęzycznej płyty "Don't Set Your Dogs On Me"! VIDEO

2012-12-17 20:00
Logo EskaROCK
Autor: EskaROCK

"With You", czyli angielska wersja "Na pół" - będzie pierwszym singlem z nowej, anglojęzycznej płyty grupy Coma. Album ukaże się na początku przyszłego roku. ZOBACZ VIDEO!

Coma podpisała kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic / Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak legendarni Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. Pierwszym efektem współpracy będzie anglojęzyczny album zatytułowany Don’t Set Your Dogs On Me, którego premiera jest zaplanowana na 8 lutego 2013 roku. To materiał, który polscy fani znają z Czerwonej Płyty z dodatkowym utworem pochodzącym ze ścieżki do serialu Misja Afganistan, w którym Piotr Rogucki gra jedną z głównych ról.

Max Vaccaro, szef ear Music / Edel mówi: "Jestem naprawdę szczęśliwy, że podpisaliśmy kontrakt z tak świetnym zespołem, jak Coma. Muszę przyznać, że byłem pod ogromnym wrażeniem, gdy parę miesięcy temu zobaczyłem Comę na żywo w Warszawie. Wejście do dużego klubu zajęło nam dobre 20 minut, koncert był wyprzedany, a zespół pokazał, jak niezwykły ma kontakt z publicznością. Chcielibyśmy , aby sukces tej kapeli był coraz większy i wykroczył poza granice Polski - po wysłuchaniu angielskiej wersji ich ostatniej płyty jestem pewien, że tak będzie. Fani ciężkiego rocka z pewnością uznają ten krążek za jeden z najświeższych i najciekawszych albumów w 2013 roku".Nasi Partnerzy polecają