B-Real z Cypress Hill, nagrał numer pod piosenkę Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

2020-05-20 12:22
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=kpUWMl0gLEQ

Zdarza się, że polska muzyka, jest inspiracją dla zagranicznych artystów. Nikt chyba się nie spodziewał, że piosenka Krzysztofa Krawczyka stanie się częścią rapowego numeru. Co najciekawsze, sampel wykorzystał B-Real z Cypress Hill.

Polska muzyka bywa inspiracją dla raperów, którzy samplują znane lub mniej znane kawałki w swoich utworach. Staje się to coraz częstsze i wiadomo, że zawsze miło usłyszeć znaną melodię i to w numerze, który stworzyła taka legenda. B-Real we współpracy z Bernerem, nagrali numer pod tytułem ''Candy'', w którym można usłyszeć sampel z piosenki Krzysztofa Krawczyka!

METALLICA POWRACA DO CZASÓW MŁODOŚCI! ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z 1983 ROKUKrzysztof Krawczyk stał się inspiracją dla B-Reala z Cypress Hill

W numerze ''Candy'' wykorzystany został numer ''Trudno tak'', który Krzysztof Krawczyk nagrał z Edyta Bartosiewicz w 2004 roku. W numerze usłyszymy także Rick Rossa, co jest imponującym składek w numerze, który oparty jest na polskim samplu.Numer ''Candy'' zapowiada wspólny album B-Reala i Bernera pod tytułem ''Los Meros''. Nie ma co ukrywać, miło usłyszeć polski akcent na zagranicznym albumie i to takich legend.

KAZIK - TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ. POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU ARTYSTY