Aquaman i Zaginione Królestwo ONLINE. Gdzie i od kiedy obejrzeć film DC z Jasonem Momoą?

i

Autor: Warner Bros. Discovery Aquaman i Zaginione Królestwo ONLINE. Gdzie i od kiedy obejrzeć film DC z Jasonem Momoą?

Kino superbohaterskie

“Aquaman i Zaginione Królestwo” zmierza do streamingu. Znamy datę premiery w HBO Max

2024-02-22 11:26

“Aquaman i Zaginione Królestwo” to ostatnia odsłona DCEU – teraz to James Gunn rozdaje karty, a rzeczone uniwersum przejdzie gruntowną rewitalizację. Zanim to jednak nastąpi i ujrzymy m.in. nowego Supermana, zobaczymy jak Jason Momoa po raz kolejny wciela się w postać Aquamana, który musi połączyć siły ze swoim bratem Ormem, aby ocalić rodzinę i świat przed zagładą. Tzn. część z nas film już dawno widziała, w końcu pod koniec grudnia zawitał w kinach, ale jeśli nie udało wam się do nich dotrzeć i czekacie na premierę w streamingu, to mam dobre wieści – ogłoszono właśnie dokładną datę.

“Aquaman i Zaginione Królestwo” – o czym opowiada film?

Superbohater Arthur Curry, alias Aquaman, prowadzi spokojne życie jako król Atlantydy i ojciec rodziny. Pewnego dnia jednak jego stary wróg, Czarna Manta, pojawia się ponownie potężniejszy niż kiedykolwiek, zdeterminowany, by pomścić ojca i zniszczyć wszystko, co mu drogie. Artur musi zwrócić się do swojego uwięzionego i urażonego brata Orma, odłożyć na bok dzielące ich różnice i połączyć siły, aby ocalić rodzinę, Atlantydę i świat przed zagładą.

W roli głównej powrócił oczywiście Jason Momoa, a na ekranie partnerują mu m.in. Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Amber Heard, Nicole Kidman i Randall Park.

“Aquaman 2” zebrał katastrofalne recenzje. W serwisie Rotten Tomatoes otrzymał zaledwie 34% pozytywnych opinii od krytyków, a cena w skali 1-10 wynosi tam 4.9/10. Na naszym polskim Filmwebie jest jeszcze gorzej – tu widnieje zaledwie 3/10. Zagraniczni widzowie byli już znacznie bardziej łaskawi i wystawili filmowi 81% pozytywnych not.

SPRAWDŹ TEŻ: Nie, “Diuna: część druga” wcale nie jest arcydziełem (RECENZJA)

“Aquaman i Zaginione Królestwo” i premiera w HBO Max – znamy już datę

Jeśli na własne oczy chcecie się przekonać, kto ma rację – krytycy czy „zwykli” widzowie – to z pewnością zainteresuje was fakt, że “Aquaman 2” dostępny będzie w ofercie HBO Max już 27 lutego.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz

Najgorsze filmy o superbohaterach. TOP 10 tytułów, których lepiej nie oglądać

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: “Aquaman i Zaginione Królestwo” zmierza do streamingu. Znamy datę premiery w HBO Max