Alanis Morissette

i

Autor: Rex Features/East News

Alanis Morissette: "Byłam gwałcona jako nastolatka". Wokalistka ujawnia nowe fakty!

2021-09-14 9:50

Alanis Morissette wyjawiła szczegóły dramatycznych wydarzeń ze swojej młodości. Gwiazda opowiedziała, że jako nastolatka była wielokrotnie gwałcona! Kanadyjska wokalistka wyznała, że mimo wielu próśb nie doczekała się pomocy.

Alanis Morissette to jedna z wielu kanadyjskich gwiazd, które rozpoczęły karierę muzyczną w bardzo wczesnym wieku. Wokalistka podpisała swój pierwszy duży kontrakt jeszcze jako nastolatka. W 1990 roku, kiedy związała się z MCA Records, miała zaledwie 16 lat.

Niestety tak wczesna kariera ma swoje ciemne strony, o czym przekonało się już wielu młodych artystów. A raczej artystek... Zdominowany latami przez mężczyzn show-biznes to brutalne środowisko, a młode kobiety w branży często padają ofiarą molestowania, a nawet gwałtów.

Alanis Morissette zdradziła, że i ona należy do grona gwiazd, które są ofiarami przemocy seksualnej. Piosenkarka zdradziła, że jako nastolatka była wielokrotnie gwałcona!

47-letnia dziś kanadyjska piosenkarka zdradziła w rozmowie z New Zeland Herald, że długo nie mogła zdobyć się na to, aby opowiedzieć o swojej traumie z młodości.

Zawsze mówiłam sobie, że sama się na to godziłam... ale potem ktoś mi przypomniał: nie godzisz się świadomie na takie rzeczy, kiedy masz 15 lat!

- wyznaje Alanis Morissette w dokumencie "Jagged", który ma swoją premierę podczas festiwalu filmowego w Toronto.

Jak relacjonuje The Washington Post, w filmie słyszymy, jak Alanis opowiada o tym, jak szukała pomocy w branży muzycznej.

Powiedziałam kilku osobom i to trafiało w próżnię. Tak jakby słysząc cię ludzie wstawali i wychodzili z pokoju...

Wiele osób zadaje pytanie: dlaczego ofiary gwałtów czekają po 30 lat zanim o tym opowiedzą. A ja na to mówię: Spierd***jcie! Nikt nie czeka 30 lat. Po prostu nikt ich nie słucha

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
Źródło: Alanis Morissette: "Byłam gwałcona jako nastolatka". Wokalistka ujawnia nowe fakty!