AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

2020-01-21 11:18
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=n_GFN3a0yj0

Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.

Cisza wydawnicza i koncertowa u AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana. Sytuacja zespołu jest mocno pokomplikowana od 2016 roku, gdy Brian Johnson musiał zaprzestać koncertowania. Powodem były problemy wokalisty ze słuchem i to właśnie wtedy na tej pozycji zastąpił go Axl Rose.

PODCZAS KONCERTU MACHINE HEAD, FAN OŚWIADCZYŁ SIĘ DZIEWCZYNIE W ŚRODKU MOSH-PITU
To był moment, gdy społeczność fanów AC/DC podzieliła się na dwa obozy: ten który nie ma nic przeciwko Axlowi na wokalu i ten, który uważa, że przez to skończyło się AC/DC. Wiele wskazywało na to, że grupa nagra płytę z Axlem w składzie, teraz wszystko wskazuje na to, że zespół powrócił na stare tory. Mówi się, że AC/DC są pogodzeni i nagrali nowy krążek z Johnsonem na wokalu! Teraz pojawiły się informacje, że album ujrzy światło dzienne w lutym.

AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

Australijski dziennikarz, Eddie McGuire, w jednym ze swoich programów powiedział:

Z tego co wiem nowy album AC/DC ukaże się w lutym/marcu tego roku, a w październiku/listopadzie 2020 zespół zagra trasę po Australii. Po długich badaniach udało się znaleźć odpowiedni aparat słuchowy dla Briana Johnsona, który stanie na czele zespołu. Angus Young będzie temu dowodził, Brian Johnson będzie śpiewał i może do zespołu powróci Phil Rudd.

Jak widać, do składu mają wrócić 'dawni znajomi', a coraz częściej mówi się o tym, że AC/DC ruszą w stadionową trasę. Czy ponownie zobaczymy grupę na PGE Narodowym? Trzeba obserwować social media grupy bardzo uważnie.

POWSTAŁ DOKUMENT O OZZYM OSBOURNIE. ZWIATUN 'THE NINE LIVES OF OZZY OSBOURNE' JUŻ W SIECI [WIDEO]