Który z muzyków nie chciał nagrywać nowej płyty Iron Maiden? Bruce Dickinson zdradził to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

W jaki sposób Iron Maiden zachowali osobowość? Powiedział o tym Bruce Dickinson

2021-12-31 8:47

Iron Maiden to obecnie legenda w swoim gatunku, która od kilku dekad świetnie sobie radzi i cały czas budzi gigantyczne zainteresowanie odbiorców. Jak zespołowi udało się zachować swoją osobowość? O tym opowiedział Bruce Dickinson.

Iron Maiden to zespół, który przez dekady działalności stał się prawdziwą legendą. Grupa mimo upływu lat, nadal ma gigantyczne grono fanów, których ciągle przybywa i wygląda na to, że to się nie zmieni. Bruce Dickinson wypowiedział się na temat Iron Maiden, mówiąc, w czym tkwi to, że grupa cały czas ma swoją unikalną osobowość.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

W jaki sposób Iron Maiden zachowali osobowość? Powiedział o tym Bruce Dickinson

W wywiadzie dla 'Anders Bøtters Tiny TV', Bruce Dickinson powiedział:

Udało nam się zachować osobowość, bo jesteśmy komercyjnie niezależni. Nie zmieniamy się w odpowiedzi na presję z zewnątrz. Wszystko robimy z głębi siebie i nawet jeśli coś spieprzymy, to mieliśmy ku temu powody. Przez to ludzie nam ufają. Jedne albumy są lepsze, inne gorsze. Ludzie mają swoje opinie, ja mam swoją opinię. Wiemy to. Nie jesteśmy głupi. Ale staramy się nagrać najlepszy album, na jaki stać nas tego dnia, tego miesiąca, tego roku, na tym etapie życia. Dokumentuje on, kim wtedy byliśmy i co robiliśmy.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny