Till Lindemann niesie znicz olimpijski w nowym klipie! To kolejna już zapowiedź nowej płyty

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Olaf Heine Nowość od Tilla Lindemanna!

Till Lindemann niesie znicz olimpijski w nowym klipie! To kolejna już zapowiedź nadchodzącej płyty

2023-10-27 11:37

Till Lindemann podgrzewa atmosferę, dosłownie na chwilę przed premierą nowego, solowego albumu! Dokładnie na tydzień przed tym dniem, artysta podzielił się z fanami kolejnym, piątym już singlem i zaprezentował charakterystyczny, obrazujący go teledysk. Tym razem mamy pewne sportowe akcenty w numerze "Sport Frei"!

Choć zespół Rammstein ani myśli robić sobie jakąkolwiek przerwę, dopiero co ogłosił szczegóły przyszłorocznej trasy koncertowej, to Tillowi Lindemannowi jest widocznie mało! Artysta postanowił nieco bardziej skupić się na sobie i zaprezentować fanom nowy, autorski materiał. Już w piątek 3 listopada światło dzienne ujrzy jego najnowszy projekt, zatytułowany Zunge. Till bardzo przykłada się do promocji wydawnictwa i wydał już kilka promujących go singli, wraz z mocnymi teledyskami! Do tej pory mieliśmy okazję posłuchać numeru tytułowego, a także zapoznaliśmy się z trylogią muzyczną-filmową, czyli kawałkami Schweiss, Lecker i Nass. To jednak nie koniec!

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Till Lindemann na sportowo!

W piątek 27 października, a więc na tydzień przed premierą płyty, Lindemann udostępnił kolejny singiel. Tym razem artysta prezentuje się światu na sportowo w utworze, zatytułowanym Sport Frei. Numer ten jest już piątym i jak się zdaje, ostatnim, jaki usłyszymy jeszcze przed oficjalnym wydaniem Zunge. Do tej kompozycji także powstał klip (link poniżej, premiera o godzinie 17:00 czasu polskiego). 

Ten i inne kompozycje z nowej solowej płyty Tilla będzie można usłyszeć już 26 listopada na koncercie w katowickim Spodku!