The Hollywood Vampires

i

Autor: AP/East News

The Hollywood Vampires powracają do koncertowania! Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry ogłaszają trasę po Europie

2022-06-24 12:29

Johnny Depp przyjedzie do Europy! A razem z nim zespół Hollywood Vampires. Kapela ogłosiła nową trasę koncertową i zapowiedziała, że przygotuje dla słuchaczy wyjątkowe widowisko. W jakich miastach zagrają wampiry?

Hollywood Vampires na koncertach w Europie. Supergrupa wyrusza w międzynarodową trasę. Na mapie znalazło się kilka europejskich przystanków, ale grupa zapowiada, że to dopiero początek ogłoszeń. Po wyczerpującym procesie sądowym Johnny'ego Deppa, aktor nareszcie ma czas na realizację swoich muzycznych pasji. Wspólnie ze swoją kapelą potwierdzili nowe koncerty i zapowiedzieli w jakich miastach się pojawią. Oto szczegóły, miejsca i daty przyszłorocznych wydarzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KONCERTY ROCKOWE 2022 POLSKA - kto wystąpi? Daty, miejsca, bilety

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Hollywood Vampires - koncerty w Europie

Hollywood Vampires pojawi się w kilku europejskich miastach latem 2023 roku. Zespół wystąpi w składzie: Alice Cooper, Johnny Depp, Joe Perry, Tommy Henriksen. Grupa zagra aż pięć koncertów w Niemczech (m.in. w Berlinie i Hamburgu) oraz jeden Luksemburgu. Czy jest szansa, by kapela przyjechała do Polski? Przekonamy się już wkrótce. Reszta wydarzeń nie została jeszcze ogłoszona. Wszystkie bilety będzie można kupić na stronie zespołu. Tak prezentuje się aktualna trasa po Europie:

  • 20 czerwca 2023 - Oberhausen, Niemcy
  • 21 czerwca 2023 - Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • 24 czerwca 2023 - Monachium, Niemcy
  • 27 czerwca 2023 - Hamburg, Niemcy
  • 28 czerwca 2023 - Berlin, Niemcy
  • 30 czerwca 2023 - Moguncja, Niemcy
Sonda
Co robisz na koncertach?