Swiernalis zapowiada trzeci album kolejnym singlem!

i

Autor: Screen z Instagrama/swiernalis (fot. Marek Kita) “Myśliwy” to numer, wymykający się gatunkowym szufladkom!

Swiernalis zapowiada trzeci album kolejnym singlem! “Myśliwy” to numer, wymykający się gatunkowym szufladkom!

2022-08-12 10:08

Swiernalis powraca z nową muzyką! Już na początku przyszłego roku ukaże się trzeci album solowy artysty. Nadchodzące wydawnictwo promuje wymykający się wszelkim gatunkowym szufladkom, porywający singiel “Myśliwy”, który jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Do numeru powstał też teledysk - znajdziesz go poniżej!

Swiernalis to pochodzący z Suwałk wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Karierę rozpoczynał w Poznaniu, występując w grającym psychodelicznego post-punka zespole Twist the beast. Niedługo później powstał jednoosobowy projekt Lord & the Liar, który był równocześnie początkiem solowej kariery muzyka. W 2015 roku zwrócił on uwagę wytwórni Kayax, z którą podpisał kontrakt, a już rok później ukazał się jego debiutancki album, zatytułowany DRAUMA, w którym opowiedział o swoich przeżyciach z dzieciństwa i młodości. Cztery lata później ukazał się świetnie przyjęty krążek Psychiczny Fitness, który promowany był takimi singlami jak Blizny, Wirus czy Ogrodnik. Swiernalis ma na koncie współpracę m.in. z Piotrem Roguckim, WalusiemKraksąKryzys czy Żurkowskim.

Damian Ukeje w Esce ROCK. "Była obawa, że już nigdy nie zaśpiewam. To mój drugi debiut”

“Myśliwy”, czyli numer, wymykający się wszelkim gatunkowym szufladkom!

Już w pierwszym kwartale przyszłego roku ukazać się ma kolejny, trzeci album artysty. W kwietniu swoją premierę miał pierwszy promujący go singiel, zatytułowany Kryptowaluta, a w piątek 12 sierpnia poznaliśmy kolejną odsłonę nadchodzącego projektu! Tym razem Swiernalis postawił na szybko wpadający w ucho numer Myśliwy, który ma duże szanse na tytuł hymnu zmierzchu wakacji. W najnowszym singlu artysta śpiewa po hiszpańsku, ukazując swoje iberyjskie korzenie i pływając w beztroskich rewirach alternatywnego rocka wraz ze swoim zespołem. Do piosenki powstał też teledysk - sprawdź go poniżej!

Utożsamiając się z bohaterem powieści Carsona McCullersa – “Serce to samotny myśliwy” – udało mi się przekuć swój odwieczny niepokój w energię, będąc stale obecnym po stronie szaleństwa. Muzycznie wylądowaliśmy z zespołem na jakiejś ciepłej plaży, gdzie tańczymy bez żadnych zmartwień. Przyjemność z grania i słuchania tej piosenki jest ponad potrzebą tłumaczenia się z czegokolwiek. - Swiernalis o utworze "Myśliwy".