David Ellefson zaprezentował nowy klip The Lucid i zapowiedział trasę koncertową

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=okeSIYi79kw&t=2s

Solowy album basisty Megadeth nigdy się nie ukaże? Co stanęło na przeszkodzie?

2022-03-16 12:18

Po wyrzuceniu z Megadeth, fani Davida Ellefsona liczyli na jakieś nowości i jak się okazało, wkrótce miało pojawić się coś świeżego od basisty. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa i teraz okazuje się, że prawdopodobnie nigdy się ono nie ukaże. Co się stało?

David Ellefson został wyrzucony z Megadeth po aferze, która związana była z erotycznymi czatami z jedną z fanek. Po tej aferze, Dave Mustaine postanowił usunąć Davida z grupy i zmienić wszystkie partie basu na płycie. Później basista ogłosił, że wyda solowy album, jednak... okazuje się, że może się on w ogóle nie ukazać. O co chodzi?

Co tam w środku gra - Metallica

Solowy album basisty Megadeth nigdy się nie ukaże? Co stanęło na przeszkodzie?

Były basista Megadeth miał nagrać numer z z Thomem Hazertem, jednak chyba nigdy go nie usłyszymy. Jak powiedział Hazert w wywiadzie dla 'Talk Louder':

Niestety, płyta prawdopodobnie się nie ukaże. Zanim zaczęły się te problemy Davida, dosłownie kilka tygodni wcześniej, ogłosiłem, że zakończyliśmy współpracę. Poszliśmy swoją drogą. Kilka lat wcześniej miałem zawał i zacząłem ponownie zastanawiać się nad relacjami w moim życiu. Pewne rzeczy powodowały u mnie stres i musiałem z nich zrezygnować. Myślę więc, że ta płyta się nie ukaże. Prawda jest też taka, że ten materiał był za ciężki dla Davida i mu się nie podobał. David lubi Journey i Toto, a ta płyta brzmiała jak skrzyżowanie współczesnego metalu z ciężkim Guns N’ Roses. Była dla niego zbyt współczesna. David nienawidzi współczesnego rocka.

Pozostaje tylko liczyć na to, że David nie zniechęci się i coś jeszcze wyda.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów