Runforrest

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Alicja Godyń

Runforrest zapowiada debiutancki album nowym singlem! Poznaj szczegóły trasy koncertowej

2024-02-01 10:00

Bruce to kolejny polskojęzyczny utwór Runforresta, który zapowiada nadchodzący wielkimi krokami debiutancki album Rytuał.

Singiel Bruce, którego premiera ma miejsce 1 lutego, zaczaruje słuchaczy porywającą melodią i przejmującą opowieścią o wspomnieniach, kotłowaniu w sobie emocji, i o tym, jak łatwo zastanawiać się, co słychać u kogoś, z kim dawno straciliśmy kontakt, a trudno zdobyć się na odwagę i zwyczajnie zapytać.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Runforrest zdradza datę premiery debiutanckiego albumu!

Dzięki pełnym osobistych historii piosenkom, urzekających swoją emocjonalnością i wrażliwością, wypełnionych niepowtarzalnym głosem, Runforrest zdobywa coraz większe uznanie publiczności i krytyków, stając się ważnym elementem polskiej sceny muzycznej. 

Album Rytuał będzie stanowić najnowszy dodatek do rosnącej dyskografii artysty, oferując słuchaczom wyjątkową podróż przez zawiłości ludzkich emocji, ubraną w dźwięki syntezatorów, zmieszane z inspiracjami muzyką ludową i etniczną. Premiera już 4 kwietnia 2024 roku!

Stań się częścią "Rytuału"

Fani Runforrest będą mogli usłyszeć po raz pierwszy na żywo materiał z debiutanckiej płyty podczas wiosennej trasy koncertowej w największych miastach w Polsce! To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w intymnej opowieści artysty i wspólnie przeżyć tytułowy Rytuał.

  • 12.04 Wrocław, TONY
  • 13.04 Warszawa, Chmury
  • 14.04 Łódź, Wooltura
  • 19.04 Kraków, Alchemia
  • 11.05 Poznań, Scena na Piętrze

Bilety do kupienia na GoOut.

O projekcie

Runforrest to pseudonim artystyczny krakowskiego singer- songwritera Grzegorza Wardęgi, którego pełne osobistych historii piosenki urzekają emocjonalnością i intymnością.

Od 2017 roku nieprzerwanie tworzy, współcześnie razem z Kopim, a ich styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy alt rocka, współczesnego popu i elektroniki.

Wydane dotychczas trzy EP zaprowadziły Runforresta na niezliczoną ilość koncertów i festiwali, w Polsce, jak i za granicą. Wśród najważniejszych występów artysty można wymienić: Męskie Granie, OFF Festival, Tchnienia, Wonderest Festival w Rumunii, koncert w Norymberdze czy w Tauron Arena Kraków. Współpracował z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra, Pepe. czy Lor.

Każdy, kto sięgnie po twórczość Runforresta, już nigdy nie zapomni o krakowskim artyście.