REKORDOWE zainteresowanie biletami na Dawida Podsiadło! Kupujący mieli pewne problemy

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Michał Murawski Ogromne zainteresowanie biletami na stadionowe bilety Dawida Podsiadło

REKORDOWE zainteresowanie biletami na Dawida Podsiadło! Kupujący mieli pewne problemy

2023-08-30 15:09

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych współczesnych polskich artystów. Jego kolejne wydawnictwa, muzyka, projekty, a w szczególności koncerty, cieszą się ogromną popularnością. Świadczy o tym już teraz nie tylko rekordowa publika na PGE Narodowym na sobotnim koncercie, ale też zainteresowanie biletami na kolejne pokazy artysty.

W sobotę 26 sierpnia Dawid Podsiadło zagrał na warszawskim PGE Narodowym niezwykle wyjątkowy, wyczekiwany przez fanów koncert. Muzyk przygotował dla swojej rekordowej, liczącej 80 tysięcy osób publiczności, całą masę niespodzianek: monumentalna, obrotowa scena, ustawiona na samym środku obiektu, goście: Artur Rojek, sanah i Taco Hemingway, zaskakujące aranżacje, częściowy streaming i ekscytujące ogłoszenie. Na sam koniec Dawid ogłosił, że format powróci w przyszłym roku w ramach trzech koncertów z serii Trasa 360. Odbędą się one:

  • 1.06.2024 - Gdańsk - Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 15.06.2024 - Poznań - ENEA Stadion
  • 22.06.2024 - Chorzów - Stadion Śląski
"Życz mi tych emocji..." - Rubens w Esce Rock

Dawid Podsiadło - OGROMNE zainteresowanie koncertami artysty

Przedsprzedaż biletów na koncerty ruszyła w środę 30 sierpnia o godzinie 12:00. Choć było wiadomo, że zainteresowanie wejściówkami będzie bardzo duże, to nikt jednak nie spodziewał się, że będzie ono aż tak ogromne, wręcz rekordowe. Chętni na pokazy szybko zaczęli pisać o problemach z zakupem i ostatecznym nawet fiasku próby doprowadzenia transakcji do końca.

Kilka godzin po rozpoczęciu sprzedaży, serwis ebilet.pl zamieścił w swoich social mediach oświadczenie. Wskazuje on, iż mimo wszelkich podjętych prób, serwery nie przewidziały aż tak dużego zainteresowania zakupem biletów w przedsprzedaży. Serwis zapewnia, że intensywnie pracuje nad tym, aby jutro, w dniu sprzedaży ogólnej wejściówek, wszystko było przygotowane jak najlepiej. Sprzedaż ogólna rozpocznie się jutro, 31 sierpnia o godzinie 12:00.

Dawid Podsiadło na Stadionach w 2024 roku - CENY BILETÓW

Jak prezentuje się zakres cenowy biletów? Jeśli chodzi o trybuny, cena waha się od 109 do 259 zł, płyta to koszt rzędu 199 zł (269 zł dla early entrance). Bilety VIP zaś kosztują 599 zł.