Rammstein wybrali kolejny singiel z albumu Zeit! To koncertowy faworyt!

i

Autor: Materiały prasowe Kolejny singiel z płyty Rammstein wybrany!

Rammstein wybrali kolejny singiel z albumu "Zeit"! To koncertowy faworyt!

2022-11-21 19:21

Od premiery albumu "Zeit" minęło już pół roku, jednak Panowie z Rammstein nadal pozostają w tym świecie. Grupa właśnie wybrała piąty już singiel z tego krążka - nie da się ukryć, że muzycy postanowili w ten sposób zrobić ukłon w stronę swoich fanów, gdyż postawili na prawdziwy koncertowy faworyt! Wiadomo, kiedy ukaże się teledysk do numeru!

29 kwietnia b.r. swoją premierę miał wyczekiwany, ósmy album studyjny grupy Rammstein. Jedna z najpopularniejszych na świecie niemieckich formacji, uznawana z jeden z najbardziej wpływowych zespołów, rozpoczęła prace nad płytą podczas blokady, spowodowanej pandemią COVID-19, zakończyła je zaś w lutym 2021 roku. Na pierwszą zapowiedź fanom przyszło jednak czekać przeszło rok, gdyż dopiero w marcu tego roku swoją premierę miał pierwszy, tytułowy singiel, którym Panowie oficjalnie ogłosili wydanie nowego muzycznego projektu. Płyta została zatytułowana Zeit i ukazała się 29 kwietnia. Wydawnictwo zostało bardzo dobrze ocenione przez krytyków i dziennikarzy, spotkało się także z ciepłym przyjęciem fanów. Do tej pory płytę promowały cztery single, jednak już za chwilę do grona Zeit, Zick Zack, Dicke Titten Angst dołączy kolejny!

Zespół Rammstein wybrał kolejny singiel z płyty "Zeit"

Już pod koniec maja stało się jasne, że zespół pracował w Paryżu nad nowym teledyskiem, którego reżyserem jest Specter Berlin. Miesiące mijały, a efektów nie było, wszystko jednak wskazuje na to, że dostaniemy je w najbliższym czasie, gdyż wiadomo już, że grupa wybrała kolejny, piąty już singiel z najnowszego albumu! Tym razem Rammstein postawił na prawdziwego koncertowego ulubieńca fanów, czyli utwór Adieu. W przedsprzedaży dostępne jest już wydanie utworu na CD i winylu, a będzie ono miało swoją premierę 25 listopada. Dzień wcześniej, w czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego, ukaże się klip do kompozycji. Zespół podzielił się z fanami teaserem do teledysku, który można zobaczyć poniżej. Wiadomo już, że to właśnie nad wideo do Adieu zespół pracował w Paryżu!

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Rammstein zagrają w Polsce w 2023 roku!

Zespół wyjątkowo upodobał sobie nasz kraj i powróci do Polski - i to aż na dwa koncerty - już za rok! Rammstein wystąpi 30 i 31 lipca 2023 na chorzowskim Stadionie Śląskim.