Pusty Rojek - nowy singiel artysty jest już dostępny! Czy to zapowiedź albumu?

i

Autor: Screen z Instagrama/artur_rojek_official Nowy numer Rojka miał właśnie swoją premierę!

"Pusty" Artur Rojek - nowy singiel artysty jest już dostępny! Czy to zapowiedź albumu?

2022-07-15 11:21

W czwartek 14 lipca Artur Rojek niespodziewanie zapowiedział premierę nowego singla! Numer został zatytułowany “Pusty” i jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Gościnnie w piosence udziela się DJ i raper CatchUp - czy Rojek właśnie rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze i można spodziewać się premiery nowego albumu artysty?

Artur Rojek to jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich artystów. Muzyk rozpoczął karierę w 1992 roku, zakładając zespół Myslovitz. Grupa wydała do 2011 roku osiem albumów studyjnych, w tym mające już status kultowych Miłość w czasach popkultury i Korova Milky Bar, a w 2012 Rojek zdecydował się opuścić formację i rozpoczął karierę solową. W 2014 roku, nakładem wytwórni Kayax, ukazał się jego debiutancki album, zatytułowany Składam się z ciągłych powtórzeń, z którego pochodzą takie hity jak Beksa czy Syreny. Druga płyta artysty została wydana w 2020 roku - to z krążka Kundel pochodzą takie numery jak Bez końca, Sportowe życie czy A miało być jak we śnie. Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że artysta niebawem powrócić ma z kolejnym wydawnictwem - wygląda na to, że właśnie poznaliśmy jego pierwszy przedsmak.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

"Pusty" Artur Rojek - nowy singiel artysty jest już dostępny!

W czwartek 14 lipca muzyk niespodziewanie zapowiedział premierę nowego singla! Numer został zatytułowany Pusty i jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. W piosence gościnnie pojawił się DJ i raper CatchUp, na gitarze zagrał Frank Leen, czyli ukrywający się pod tym pseudonimem wokalista i producent muzyki alternatywnej Tobiasz Fryzowicz. Nad całością czuwał natomiast producent muzyczny Magiera. Posłuchaj efektu tego połączenia już teraz!

Czy “Pusty” to zapowiedź nowego albumu Rojka?

Czy najnowszy singiel artysty to zapowiedź trzeciego albumu studyjnego? Wiele na to wskazuje - Rojek całkowicie wyczyścił swój profil na Instagramie, co często postrzega się obecnie jako początek nowego rozdziału w karierze muzyka. Pusty ukazało się nakładem wytwórni Sony Music - jest to o tyle warte uwagi, że dotychczasową wytwórnią Artysty był Kayax - Rojek zniknął także ze strony internetowej wydawnictwa. Wygląda więc na to, że nowa płyta muzyka rzeczywiście może być w drodze!

Sonda
Czekasz na nową płytę Rojka?