Pol’and’Rock Festival 2021 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać transmisję z festiwalu?

i

Autor: freeimages.com/Simon Brander

Pol’and’Rock Festival 2021 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać transmisję z festiwalu?

2021-07-13 10:56

Pol’and’Rock Festival w 2021 roku, przybiera inną formę niż dotychczas. Impreza dostępna jest tylko dla zaszczepionych osób, które kupią odpowiednie wejściówki. Nie ma jednak co się smucić, ponieważ dostępna będzie specjalna transmisja! Gdzie i kiedy będzie można oglądać koncerty z festiwalu?

Pol'and'Rock Festival zmienił formułę w 2021 roku i wyjątkowo impreza będzie biletowana oraz dostępna tylko dla zaszczepionych osób. Warto dodać, że koszt wejściówki pokrywa koszta środków dezynfekujących oraz maseczek, które będą rozdawane na wejściu. Na szczęście, wszyscy którzy nie będą mogli być na imprezie, będą mogli oglądać na żywo specjalną transmisję! Ogłoszono, że impreza będzie nadawana na żywo w sieci. Gdzie oglądać transmisję Pol'and'Rock Festival 2021?

Wywiadówka - Kasia Lins

Pol’and’Rock Festival 2021 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać?

Pol’and’Rock Festival 2021 odbędzie się na lotnisku Makowice-Płoty, a wszyscy, którzy nie będą mogli być na miejscu, będą mogli oglądać wydarzenie w domu! Wszystko zostało zdradzone w specjalnym poście festiwalu, który pojawił się na Facebooku:

Podczas Pol'and'Rock Festival 2021 pojawią się między innymi: Black River, Dżem, Kasia Kowalska, Pidżama Porno, Vavamuffin, Hańba i inni.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu