Pink Floyd opublikowali pierwszy numer po wielu latach!

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=saEpkcVi1d4

Pink Floyd opublikowali pierwszy numer po wielu latach!

2022-04-08 10:12

W taką sytuację chyba nikt nie wierzył, ale zespół Pink Floyd wrócił z premierowym numerem! Grupa postanowiła wesprzeć Ukrainę, dedykując nowy singiel wszystkim, którzy są poszkodowani.

Pink Floyd nie nagrywali nic nowego od lat,  jednak w końcu grupa wrzuciła nowy numer, który został wydany w słusznej sprawie. Grupa opublikowała specjalny singiel, który ma za zadanie zwrócić uwagę na tragedię jaka dzieje się w Ukrainie.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Pink Floyd opublikowali pierwszy numer po wielu latach!

Utwór 'Hey Hey Rise Up' nagrany pod szyldem Pink Floyd, został zrealizowany z udziałem Andrija Chluwniukowa z ukraińskiego zespołu Boombox. Pink Floyd nagrali numer w składzie: David GilmourNick Mason, Guy Pratt i Nitin Sawhney. Jak powiedział David Gilmour:

Jak wielu innych czujemy gniew i frustrację z faktu, że niepodległe i pokojowe państwo zostało najechane przez jedno ze światowych mocarstw, które morduje jego obywateli. Ostatnio dowiedziałem się, że Andrij opuścił amerykańską trasę Boombox i wrócił do Ukrainy, gdzie dołączył do obrony terytorialnej. Potem ujrzałem to niesamowite wideo, gdzie stoi na placu w Kijowie i śpiewa w opustoszałym z powodu wojny mieście.

Phil Collins potwierdza koniec Genesis! Wspominamy największe hity zespołu