OFF Festival - line-up. Rozpiska godzinowa koncertów z podziałem na dni i sceny [HARMONOGRAM]

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mateusz Czech Lista występów na OFF Festival [DNI, GODZINY, SCENY]

OFF Festival - line-up. Rozpiska godzinowa koncertów. Odwołany występ! [HARMONOGRAM]

2023-08-06 12:24

Sezon festiwalowy w pełni! Przed nami jeszcze około dwa miesiące najlepszym muzycznych wydarzeń, spośród których znajdą dla siebie coś fani tak naprawdę każdego gatunku muzyki. Jedną z najbardziej eklektycznych imprez tego typu z pewnością jest OFF Festival. Wydarzenie startuje już dosłownie za chwilę, w związku z czym znany jest oficjalny rozkład koncertów!

OFF Festival od lat cieszy się opinią wydarzenia, które stanowi jedno z największych celebracji muzyki alternatywnej nie tylko w Polsce, ale na terenie Europy w ogóle. Impreza po raz pierwszy odbyła się w 2006 roku, a jego dyrektorem artystycznym jest Artur Rojek. Festiwal doceniany jest także za granicą - w 2012 roku zdobył prestiżową nagrodę European Festival Award w kategorii Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości. W tym samym roku serwis internetowy Pitchfork wyróżnił imprezę, umieszczając ją na liście 20 najważniejszych festiwali letnich na świecie. Wydarzenie odbywało się cyklicznie od 2006 roku, aż do 2019, kiedy festiwal został odwołany z powodu pandemii COVID-19. OFF Festival powrócił w ubiegłym roku po trzyletniej przerwie i przyciągnął tłumy, a zagrał na nim m.in. Iggy Pop.

ZOBACZ TAKŻE: Iggy Pop na OFF Festival 2022

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

OFF Festival 2023 - line-up. Harmonogram koncertów z podziałem na dni i sceny

Przed nami szesnasta już edycja festiwalu. Tym razem odbędzie się on w dniach 4-6 sierpnia w Katowicach, ponownie na terenie katowickiego Parku Leśnego w Dolinie Trzech Stawów. Nie da się ukryć, że tegoroczny line-up prezentuje się naprawdę imponująco, a w jego skład wchodzą m.in. Hania Rani, Wojtek Mazolewski, Pusha T, Nation Of Language, Daria ze Śląska, Sad Smiles, Izzy And The Black Trees, Nene Heroine, Węże, Biały Falochron i wiele wiele innych grup, artystów i artystek. Znany jest już dokładny harmonogram tegorocznych koncertów. Jak się on prezentuje? Sprawdź pomocnik poniżej i jak najlepiej zorganizuj sobie czas na OFF Festival 2023!

Uwaga! Swój występ na festiwalu odwołała Ela Minus. Jej miejsce w line-upie zajmuje Joy Orbison, który pojawi się na Scenie Leśnej Rossmann Czujesz Klimat? 5 sierpnia, a więc w dniu pierwotnie planowanego pokazu Minus.

4 sierpnia - PIĄTEK

OFF Festival

i

Autor: mat. prasowe

5 sierpnia - SOBOTA

OFF Festival

i

Autor: mat. prasowe

6 sierpnia - NIEDZIELA

OFF Festival

i

Autor: mat. prasowe

Odwołany występ!

Jak poinformował organizator w niedzielę 6 sierpnia, a więc ostatniego dnia festiwalu, swój występ na nim, odwołał Obongjayar. Mowa o przyczynach niezaleznych od OFF Festival.