New Model Army

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tina Korhonen

New Model Army prezentują singiel "Coming Or Going"

2024-01-19 15:04

26 stycznia ukaże się nowy album New Model Army zatytułowany „Unbroken”. Dziś zespół podzielił się ze słuchaczami utworem „Coming Or Going”, który jest drugim singlem zapowiadającym płytę.

„Unbroken” to nowoczesne oblicze New Model Army, w którym słychać ich klasyczną energię. Proces powstawania i nagrywania płyty trwał dość długo, przerwany zarówno przez koncerty z okazji 40. rocznicy powstania grupy oraz wydanie albumu „Sinfonia” nagranego wraz z orkiestrą symfoniczną.

Klimat na płycie zmienia się, a utwory poruszają różne tematy, od komentarzy społecznych i politycznych, po głęboko osobiste refleksje.

Najbardziej wyczekiwane albumy pierwszych miesięcy 2024 roku! / Eska ROCK

Pisaliśmy i nagrywaliśmy pomysły we własnym studiu od połowy 2021 roku i już na początku zdecydowaliśmy, że naszym numerem jeden przy miksowaniu będzie legendarny Tchad Blake. Album brzmi tak jak my, ale znowu inaczej i został pięknie zmiksowany – jest pełny i dynamiczny – ujawnił zespół. 

New Model Army w Polsce!

W marcu zespół New Model Army wystąpi na czterech koncertach w Polsce: w Krakowie (8 marca), Warszawie (9 marca), Gdańsku (11 marca) i Poznaniu (12 marca). „Unbroken” zostanie wydany na płycie CD w twardej oprawie Mediabook, na klasycznym czarnym winylu i w limitowanej wersji na czerwonym winylu.