Najgorsza okładka w historii? Grafiki nowego albumu koncertowego Maynarda Jamesa Keenana nie da się zapomnieć

i

Autor: Wikimedia Commons - fot. Markus Felix | PushingPixels Wokalista Toola szokuje okładką nowej płyty

Najgorsza w historii? Okładka nowego albumu koncertowego Maynarda Jamesa Keenana (Tool) wzbudziła dyskusje wśród fanów!

2024-02-12 14:03

W 2014 roku Maynard James Keenan, dobrze znany jako wokalista zespołu Tool oraz formacji A Perfect Circle i Puscifer, skończył 50 lat. Muzyk zagrał z tej okazji szczególny koncert, a jego zapis już niedługo ujrzy światło dzienne pod postacią albumu "Cinquanta: A 50th Birthday Celebration For Maynard James Keenan Live". Wydawnictwo opatrzone zostało, hmmm, szczególną okładką.

Już 17 kwietnia Maynard James Keenan, wokalista, znany z pracy w takich legendarnych formacjach, jak Tool, A Perfect Cirlce i Puscifer, świętować będzie swoje pierwszy urodziny z szóstką z przodu. Mimo tego artysta postanowił cofnąć się o dziesięć lat i powrócić pamięcią do wydarzenia, znanego wśród fanów artysty pod nazwą "Cinquanta". W 2014 roku Keenan zorganizował urodzinowy koncert w Greek Theatre w Los Angeles. W jego ramach na jednej scenie wystąpiły grupy Puscifer, A Perfect Circle i Failure, a sam wokalista był częścią każdego z tych pokazów. Teraz zapis tego szczególnego występu ukaże się na rynku, a największy rozgłos budzi okładka tego wydawnictwa!

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Krzyczący bobas z wielkimi stopami, czyli o okładce słów kilka

Już 22 marca na rynku ukaże się album koncertowy artysty, zatytułowany Cinquanta: A 50th Birthday Celebration For Maynard James Keenan Live. Wiadomość ta ucieszyła fanów artysty, ich miny jednak nieco zrzedły, gdy oczom ukazała się okładka tego projektu, Przedstawia ona Maynarda we własnej osobie, z tym, że.... został on wystylizowany na leżącego w kołysce bobasa! By jak najbardziej oddać pomysł", wokalista ma minę, jakby właśnie rozpaczał w niebogłosy, do tego ma na sobie pieluchę i śliniak, a w samym centrum grafiki znajdują się jego, nieproporcjonalnie wielkie w stosunku do reszty, stopy.

Być może taki Quentin Tarantino doceni koncept, ale fani muzyka pozostają dość zniesmaczeni. Poniżej głośno omawiana obecnie grafika.

Cinquanta: A 50th Birthday Celebration For Maynard James Keenan Live - okładka

i

Autor: Materiały prasowe