Mike Shinoda skomentował, czy są szanse na koncert Linkin Park z hologramem Chestera Benningtona

i

Autor: Chester Bennington;Phoenix;Mike Shinoda;Brad Delso/agefotostock/ Linkin Park wystąpi z hologramem Chestera Benningtona?

ze świata rocka

Mike Shinoda skomentował, czy są szanse na koncert Linkin Park z hologramem Chestera Benningtona

2024-03-19 12:56

Obecni członkowie Linkin Park przygotowują się do wydania nowej kompilacji. Formacja już podzieliła się z fanami niepublikowanym nigdy wcześniej utworem "Friendly Fire", który cieszy się bardzo dużą popularnością na świecie. Część fanów zastanawia się, czy jest możliwe, że Mike Shinoda i spółka zdecydują się wrócić do koncertowania z... hologramem Chestera Benningtona!

Już za niespełna miesiąc, 12 kwietnia na rynku ukaże się nowy album kompilacyjny od Linkin Park. Wydawnictwo zostało zatytułowane Papercuts (Singles Collection 2000–2023) i złoży się na nie dwadzieścia największych przebojów z przekroju kariery formacji, w tym Numb, Crawling, Faint, What I've Done, Burn It Down, One Step Closer czy oczywiście Papercut, nie zabraknie także promującego cały projekt, świetnie przyjętej przez fanów kompozycji Friendly Fire.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

Mike Shinoda o tym, czy Linkin Park chce występować z hologramem Chestera

Mike Shinoda, który obecnie zdaje się stać na czele Linkin Park, skupia się także na działalności solowej. Już jakiś czas temu muzyk został zapytany o temat Linkin Park. W rozmowie z Theresą Rockface ze stacji radiowej 94.5 The Buzz, skomentował on możliwość przyszłych występów kapeli z... hologramem Chestera! Mike otwarcie powiedział, że jest wielkim przeciwnikiem tego typu innowacji wizualno-technologicznych, choć sam nie ma zamiaru oceniać tych, którzy decydują się z niej korzystać. Jasno więc dał do zrozumienia, że nie ma szansy na to, byśmy kiedykolwiek zobaczyli żyjących członków Linkin Park i hologram Chestera na żywo.

Są przerażające. Nawet gdybyśmy nie mówili o nas, gdybyśmy nie rozmawiali o Chesterze, który jest… to bardzo drażliwy temat i mielibyśmy swoje odczucia co do tego, jak powinno być to reprezentowane… Dla mnie to jasne: nie. Nie jestem zwolennikiem - powiedział Mike w wywiadzie.

Sprawdź poniżej, jakie ciekawostki skrywa płyta "Hybrid Theory"!